У Тур’я Бистрій на Перечинщині провели в останню дорогу полеглих Героїв – братів Сергія та Віталія Грегорів (ВІДЕО)

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив староста села Тур’я Бистра Іван Кметич.

У Тур’я Бистрій на Перечинщині провели в останню дорогу полеглих Героїв – братів Сергія та Віталія Грегорів (ВІДЕО)

"Гідно зустріти і провести Героїв – це найменше, що ми можемо зробити для земляків, які ціною власного життя заплатили за наше світле майбутнє у вільній незалежній Україні.

Сьогодні в останню дорогу ми у супроводі траурного кортежу провели наших Героїв. Воїнів зустрічали десятки людей з квітами та прапорами в руках і молитвами на вустах. Небо в цей день плакало разом з нами. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

Вічна пам’ять і шана Героям!", – написав Іван Кметич.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у бою за свободу і незалежність України полягли двоє братів, уродженців села Тур'я Бистра на Перечинщині – Сергій Грегор, 17.11.1981 р.н, що віддав життя захищаючи Батьківщину під Херсоном, та Віталій Грегор, 30.04.1986 р.н., який загинув у героїчному бою під Донецьком.

Також у неділю у Рахові проведуть в останню путь полеглого Героя Василя Капчука.

18 вересня 2022р.

Теги: війна, загибель, Грегор, герой

Коментарі

Конарь 18.09.2022 / 23:04:16
Господи,чому така несправедливість,чому кращі сини помирають...Вічна пам'ять героям.Блаженний спокій.Низько вклоняємося героям,співчуття родині...Боже,чому так???

НОВИНИ: Соціо

14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 2
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
» Всі новини