У Мукачеві чоловік, образившись на співмешканку, розмалював фасад її будинку забороненою символікою (ФОТО)

У ході моніторингу мережі Інтернет, співробітники поліції виявили публікацію, в якій ішлося про те, що в Мукачеві, у мікрорайоні Росвигово, невідома особа розмалювала фасад приватного будинку проросійськими надписами та забороненою символікою.

У Мукачеві чоловік, образившись на співмешканку, розмалював фасад її будинку забороненою символікою (ФОТО)

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Мукачівського районного управління поліції, працівники якої здійснили огляд та опитали можливих очевидців події.

В той час співробітники кримінальної поліції вже опрацьовували відео з найближчих камер спостереження.

Провівши ряд пошукових заходів, оперативники поліції, спільно з поліцейськими офіцерами громади та співробітниками СБУ, вже за лічені години встановили та розшукали чоловіка, причетного до події – 45-річного раніше судимого мукачівця. Його доставили до районного управління поліції.

Під час допиту фігурант розповів правоохоронцям, що в даному будинку проживає його колишня співмешканка. Через особисті образи він вирішив нанести такого роду надписи, оскільки він вважав, що це могло, як мінімум, нашкодити репутації господині.

Наразі за цим фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. В рамках цього провадження всі покази фігуранта будуть ретельно перевірені та встановлюватимуться всі інші мотиви та обставини. У справі триває слідство, повідомляють у Мукачівському райуправлінні поліції.

16 вересня 2022р.

Теги: будинок, символіка, фасад

Коментарі

Хлопчику іграшку забрали 17.09.2022 / 17:03:46
Не дала му - то він "дав" хижі! Теперька будуть тігати - є за шо

НОВИНИ: Кримінал

09:03
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 1
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
» Всі новини