Профспілки Закарпаття підтримують багатодітні сім’ї

Закарпатська обласна профспілкова організація працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг у своїй роботі постійно керується загальнолюдськими принципами турботи про працівників галузі.

Вважаємо, що радість стає подвійною, якщо вона підтримана профспілкою, а горе — менш тяжким, якщо вона розділить його із спілчанами. Йдеться передусім про моральні й фінансові фактори.
Однією з таких форм роботи стала підтримка багатодітних сімей, яких в галузі 62. Уже стало традицією щорічно, у Міжнародний день сім'ї, який відзначається у травні, проводити зустрічі з працівниками,
що мають трьох і більше дітей.                     
На чергову таку зустріч було запрошено працівників, що трудяться на підприємствах, які знаходяться у профобслу-говуванні об'єднаного профкому «Барва» (голова В'ячеслав Гасинець). На зустрічі ми поздоровили їх з Днем сім'ї, вручили подяки президії обкому профспілки і матеріальну допомогу в розмірі 200-300 грн. — залежно від кількості дітей в сім'ї. Звичайно, хоч сума не така вже велика для багатодітної родини, але, як висловився один з учасників зібрання, важливіше те, що галузева профспілка запросил* нас на зустріч, сказала добрі слова, вселила надію на підтримку.
Серед багатодітних сімей ми вітали, зокрема, родини бригадира садовиноградної бригади СТОВ «Клячанівське» Світлани Грубінки, яка народила і виховує п'ятеро синів і доньку, бригадира рослинницької бригади СТОВ «Завидівське» Наталії Ревти, пекаря ТОВ «Закарпатська продгрупа» Світлани Русин, продавця Марини Гаврилешко, заступника директора ТОВ «Натуж» м.Мукачево Анжели Зейкан, продавця СП «Фокус» Марії Палапи з Міжгір'я, продавців-консультантів ТОВ «Бульвар» з м. Берегово Ольги Феєр і Анжеліки Маркан та інші.
На зустрічі окремі працівники звернулися з проханням надати їм консультації або роз'яснення з питань, що їх турбують, посприяти у вирішенні побутових проблем.
Галина СВАРИЧЕВСЬКА, голова обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

28 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
» Всі новини