На Закарпатті виявили контрафактні сигарети та алкоголь (ФОТО)

Прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Чопського загону спільно зі співробітниками Ужгородської окружної прокуратури викрили місця зберігання контрафактної підакцизної продукції.

На Закарпатті виявили контрафактні сигарети та алкоголь (ФОТО)

У ході реалізації оперативної інформації та в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.199 ККУ «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів», прикордонні оперативники разом з працівниками прокуратури провели за трьома адресами у селі Зарічево Ужгородського р-ну санкціоновані обшуки.

У ході їх проведення правоохоронці виявили 4306 пачок контрафактних тютюнових виробів різних марок та 140 літрів алкогольної продукції невідомого походження.

Всю продукцію вилучено співробітниками Національної поліції та доставлено на відповідальне зберігання до Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

 
09 вересня 2022р.

Теги: сигарети, алкоголь

Коментарі

Вуву 10.09.2022 / 00:49:08
Так відправте ті сигарети воїнам ЗСУ .

НОВИНИ: Кримінал

16:07
/ 2
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
» Всі новини