Договори оприлюднено в Прозорро. Про це інформують Наші гроші.
Саму інформацію про закупівлі замовник оприлюднив пізніше дати укладених угод.
Згідно з даними з єдиного веб-порталу використання публічних коштів e-data, майже по всіх договорах здійснена 100% оплата.
Відповідно до умов договору, підприємці повинні були харчувати дітей до 18-ти років, жінок з дітьми віком до 18-ти років, чоловіків, які не підлягають мобілізації, осіб з інвалідністю І-ІІ групи та осіб похилого віку, які евакуйовані із областей, де ведуться воєнні дії. Кожен договір діє до 31 грудня 2022 року.
Також відповідно до інформації із договорів, послуги надаються в Ужгороді у «Їдальні Ромашка» по вулиці Капушанська, 24, у кафе «Венеція» по вулиці Митрака, 11, у нежитловому приміщенні за адресою Київська набережна 3, у робочій їдальні по вулиці Шумній на території заводу АТ УФМК і по вулиці Верховинській, 36.
9,2 млн гривень розділили між собою вісім ФОПів та одне приватне підприємство. Шість ФОПів – Матяш Вартек, Тетяна Гуцуляк, Віталій Коваль, Тамара Дубровка, Михайло Рацин і Тарас Плавайко – «сплячі» підприємці, які або мають зовсім небагато досвіду участі у державних закупівлях, або зареєстрували свою діяльність менше року тому.
Михайло Рацин – депутат Іршавської міської ради від локальної політсили «Рідне Закарпаття». Тарас Плавайко доводиться братом головному державному інспектору відділу у сфері запобігання, виявлення та протидії корупції Закарпатської митниці Михайлу Плавайку, що входить у оточення підсанкційного ексмитника-контрабандиста Валерія Пересоляка.
Крім них послуги з харчування переселенців закупили у ФОПів Оксани Білак та Тетяни Ловскої, а також консультаційно-сервісного приватного підприємства «Інновація».
Іван 2022-09-07 / 22:31:34
Контрабандист Микита ще й мародер
Гоша 2022-09-07 / 22:06:32
Треба було приїхати і самим організувати харчування приблизно на 12000, а може й більше чоловік щодня, писаки,за 100 грн.що мав ресторан кормити.