У війні з росією загинув Михайло Петейчук з Углі на Тячівщині (ФОТО)

Щойно 12 липня мати Михайла поховала його молодшого брата – 29-річного Анатолія

У війні з росією загинув Михайло Петейчук з Углі на Тячівщині (ФОТО)

У середу, 31 серпня, Углянська територіальна громада повідомила, що у війні з росією загинув 38-річний Михайло Петейчук , мешканець села Угля.

"Трагічна звістка днями знову сколихнула Углянську громаду.

У російсько-українській війні загинув житель села Угля, Тячівського району – Петейчук Михайло Васильович\

Михайло Васильович народився 15 липня 1984 року. Після повномасштабного вторгнення пішов служити у Збройні Сили України, хоча раніше не служив у армії. Загинув внаслідок отриманих поранень.

Заради майбутнього поколінь, він віддав найцінніше, своє життя. Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким захисника, який поклав своє життя за нашу волю і свободу. Схиляємо голови. Герої не вмирають!", – йдеться у дописі.

Щойно 12 липня мати Михайла поховала його молодшого брата – 29-річного Анатолія.

У війні з росією загинув Михайло Петейчук з Углі на Тячівщині (ФОТО)

31 серпня 2022р.

Теги: війна, загибель, Петейчук

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 4
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини