Реклама B3

В Ужгороді вночі двоє чоловіків побили пенсіонера-охоронця і відібрали у нього мобільний телефон (ФОТО)

Сьогодні, 26 серпня, близько 2:30 ночі, на лінію «102» надійшло повідомлення про пограбування на проспекті Свободи в Ужгороді.

В Ужгороді вночі двоє чоловіків побили пенсіонера-охоронця і відібрали у нього мобільний телефон (ФОТО)

За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, працівники якої опитали заявника та з’ясували деталі події. Той розповів, що кілька хвилин тому до пенсіонера, який працює охоронцем торговельного закладу, підійшли невідомі особи, які почали його бити та забрали мобільний телефон. З награбованим фігуранти втекли у напрямку вулиці Швабської.

Заявник надав правоохоронцям детальний опис зловмисників, за яким оперативники разом зі слідчими склали орієнтування, яке передали усім екіпажам поліції міста.

Вже за кілька хвилин схожих за описом чоловіків на розі вулиць Заньковецької та проспекту Свободи запримітили інспектори Управління патрульної поліції Закарпатської області, які зупинили їх та повідомили про це колег.

Прибувши на місце, слідчо-оперативна група поліції встановила особи затриманих. Ними виявилися 24-річний та 29-річний жителі Донеччини. У скоєному фігуранти зізналися та показали поліцейським квіткову клумбу, де заховали відібраний у заявника мобільний телефон.

Речовий доказ поліцейські вилучили, а зловмисників затримали у порядку статті 208 КПК України. 

Їм інкримінують частину 4 статті 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, скоєний в умовах воєнного стану. 

У справі триває досудове розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 серпня 2022р.

Теги: пенсіонер, охоронець, телефон, пограбування

Реклама B4

Коментарі

До ВооєнКома 26.08.2022 / 15:37:27
Ах з Донецької обюл-ТА СРОЧНО-СУДИТИ І СРОЧНО НАПРАВИТИ в АТО!А після АТО-Буде Виднло!

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:01
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 6
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
» Всі новини