В Ужгороді двоє чоловіків пограбували містянина, а підліток відібрав у перехожого телефон (ФОТО)

Вчора, 23 серпня, вранці на лінію «102» надійшло повідомлення про грабіж на вулиці Капушанській в Ужгороді. Зі слів заявника, уночі невідомі особи напали на нього та відібрали особисті речі та документи.

В Ужгороді двоє чоловіків пограбували містянина, а підліток відібрав у перехожого телефон (ФОТО)

За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, працівники якої встановили, що тієї ночі 41-річний потерпілий відпочивав у одному з розважальних закладів міста. Дочекавшись, коли чоловік піде з закладу, двоє зловмисників простежили за ним і напали у малолюдному місці. У потерпілого відібрали гаманець з грошима, документами та  втекли. 

Поліція встановила, що до злочину причетні 24-річний та 40-річний ужгородці, які і раніше потрапляли у поле зору правоохоронців. За наявними відео з камер спостереження, поліцейські швидко відстежили шлях зловмисників та з’ясували, де саме вони переховуються. Обох уже затримали у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. У них вилучили і частину речових доказів. 

Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України (Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану).

У справі наразі триває досудове розслідування. 

Того ж дня вранці до поліції зателефонував 64-річний ужгородець, який повідомив, що постраждав від дій невідомого. За викликом оперативно прибули поліцейські, які опитали потерпілого та з’ясували, що злочин трапився близько п’ятої години ранку, на проспекті Свободи в Ужгороді. 

Під час прогулянки містом до потерпілого несподівано підбіг незнайомий хлопець, вирвав з рук мобільний телефон та втік у напрямку внутрішніх дворів будинків.

За описом заявника поліцейські склали орієнтування на фігуранта та передали його найближчим екіпажам. Це дозволило інспекторам патрульної поліції Закарпаття затримати його за гарячими слідами. З’ясувалося, що до злочину причетний 16-річний місцевий житель. Юнака затримали у порядку  статті 208 КПК України.

За фактом грабежу, скоєного в умовах воєнного стану, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України та вже повідомили неповнолітньому про підозру. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. 

Досудове розслідування у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

24 серпня 2022р.

Теги: пограбування, підліток, телефон

Коментарі

Вже могли за 6 місяців 100 ТИС. такого непотребу хоча б для копання окопів у штрафні роти назбирати 24.08.2022 / 16:35:41

НОВИНИ: Кримінал

18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 12
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
19:19
/ 2
У Негрові на Мукачівщині директорка дитсадка привласнила 650 тис. грн зарплат двох "липових" працівниць Фото новина
17:35
На Закарпатті посадовець допустив вирубку лісу в заповіднику на 4,5 млн грн Фото новина
16:08
Спроба втечі за $15 тисяч: на Закарпатті викрили переправника разом з "клієнтами" Фото новина
14:09
/ 5
На Закарпатті викрили лікаря ВЛК, який за гроші "списував" військовозобов’язаних Фото новина
12:35
У Барбові чоловік з ножем напав на сусіда: постраждалий у лікарні Фото новина
15:29
В Ужгороді грабіжник надкусив потерпілому вухо під час нападу Фото новина
17:13
/ 1
На Іршавщині взяли під варту торговця метамфетаміном Фото новина
15:03
/ 2
Закарпатець, який прикував дружину ланцюгом на 10 днів, відбувся умовним строком
16:48
/ 10
Підлітків, яких підозрюють у зґвалтуванні жінки у Мукачеві, взяли під варту Фото новина
21:39
Справу 3-х жителів Тернова на Тячівщині, які жорстоко вбили та розчленували тіло свого односельця, передали до суду Фото новина
12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
» Всі новини