На Закарпатті жінка намагалася переправити через кордон 6 ухилянтів (ФОТО)

Чергову групу військовозобов’язаних утікачів затримали цієї ночі військовослужбовці відділу «Тячів» спільно з офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону.

На Закарпатті жінка намагалася переправити через кордон 6 ухилянтів (ФОТО)

"Ауді" з шістьма чоловіками та їх переправницею охоронці кордону зупинили на околиці населеного пункту Біла Церква, у ході реалізації наданої оперативниками загону інформації щодо можливого порушення державного кордону.

27-річна водійка іномарки погодилася допомогти шістьом громадянам України, чоловікам призовного віку, незаконно перетнути кордон з Румунією. Свої послуги жінка оцінила у 1500 доларів США з кожного «підопічного».

Тепер горе-переправниці загрожує кримінальна відповідальність за ст.332 Кримінального Кодексу України. Затриманих чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону. 

Крім того, щодо виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією» та ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», прикордонники направили повідомлення до Тячівського відділення Нацполіції, повідмляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

 

 

20 серпня 2022р.

Теги: ухилянти, кордон

Коментарі

Варош 21.08.2022 / 00:11:04
Поліція може 2 штрафа виписати одразу. За папучі та 6 чоловіків у машині +повірити чи нич не вживала із забороненого?!

Вiктор 20.08.2022 / 22:12:16
то Яна з Верхнього Водяного, вiдома на Закарпаттi контробандистка, кришуeться бандюками з В.Бичкова

Номер не пройшов 20.08.2022 / 16:09:59
Та румунка у таких мохнатих папучох іхала?!
А, то шоб машина тихо іхала і не чути било!

НОВИНИ: Кримінал

02:40
/ 1
На Закарпатті затримали сепнегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)
01:30
Суд у Берегові умовно "покарав" пенсіонера за розбещення неповнолітньої, бо той "примирився" з потерпілою
22:34
ВРП "попередила" закарпатського суддю Бисагу, який вкотре звільнив водія від відповідальності за нетверезе керування
21:42
/ 3
Київський апеляційний суд оцінив вартість свободи найбільшого закарпатського забудовника Степана Гозди в 4,5 млн грн
19:13
/ 1
На Тячівщині впіймали переправника з клієнтом Фото новинаВідео новина
18:57
На Закарпатті "ухилянт" зі Львова за $15 тис. ледь не потонув у Тисі, бо пробив на "колючці" ґумовий човен від переправників Фото новинаВідео новина
14:40
/ 3
Майстер лісу Лавківського лісництва на Мукачівщині "не побачив" незаконні рубки дерев на понад 5,2 млн грн Фото новина
02:31
Затриманого в Нижніх Воротах п'яного та "безправного" водія ВАЗа оштрафували ще на понад 57 тис. грн Фото новина
20:41
/ 1
У Львові затримали двох закарпатців, які планували підірвати автівку, призначену для військових Фото новина
11:08
/ 1
Керівнику приватного підприємства повідомили про підозру в заволодінні понад 3,8 млн грн на ремонті покриття аеродрому "Ужгород"
18:22
/ 30
Депутата Закарпатської облради Покорбу затримали за переправлення за кордон київського забудовника Комарницького
» Всі новини