Замість цілодобового домашнього арешта для підозрюваного в торгівлі боєприпасами в Мукачеві домагаються тримання під вартою (ФОТО)

Мукачівська окружна прокуратура в апеляційному порядку оскаржила запобіжний захід, обраний мешканцеві району за підозрою у незаконному придбанні, зберіганні та збуті боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України).

Замість цілодобового домашнього арешта для підозрюваного в торгівлі боєприпасами в Мукачеві домагаються тримання під вартою (ФОТО)

Прокурор не погодився із рішенням суду про застосування щодо особи цілодобового домашнього арешту та наполягатиме на триманні чоловіка під вартою.

На минулому тижні правоохоронці припинили спробу торгівлі бойовими припасами, що перебували в незаконному обігу. За процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури проведено оперативну закупку в рамках контролю за вчиненням злочину. Таким чином встановлено факт збуту підозрюваним 45 предметів, схожих на набої до стрілецької зброї, а також гранату РГД-5 із запалом до неї. Усе це вилучено й скеровано на експертизу.

У подальшому правоохоронці обшукали помешкання чоловіка в с. Жнятино, де знайшли та вилучили ще близько сотні набоїв.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі поліції Мукачева. Зауважимо, що чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за замах на крадіжку. Наразі, у випадку доведення вини, підозрюваному у торгівлі боєприпасами загрожуватиме до 7 років за ґратами, повідомляє ресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

18 серпня 2022р.

Теги: арешт, боєприпаси, тримання, варта

НОВИНИ: Кримінал

04:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 54
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини