На митному посту "Лужанка" за систематичні хабарі затримали двох митників (ФОТО)

Поліція Закарпаття спільно з прокуратурою "на гарячому" затримали на митному посту «Лужанка» двох митників.

На митному посту "Лужанка" за систематичні хабарі затримали двох митників (ФОТО)

Про це в своєму Телеграм-каналі повідомляє блогер Віталій Глагола.

З його слів, не так давно, поліцейські викрили масштабну схему незаконного ввезення великих партій продукції Apple через митний пост «Лужанка» Закарпатської митниці на мільйони доларів, сьогодні затримала «на гарячому» декілька інспекторів цього ж митного поста, які на постійній основі за хабар в 300-400 доларів пропускали автомобілі без митного оформлення.

Зокрема, йдеться про пропусу в Україну «євроблях» із введенням неправдивих даних про автомобіль в систему митниці, що дозволяло «клієнтам» завезти в Україну авто без митного оформлення.

Як сьогодні інформувало Закарпаття онлайнуночі 15 липня на митному посту "Лужанка" на Закарпатті буде тимчасово припинено пропуск транспортних засобів та громадян.

Крім того, раніше повідомлялося, що пункти пропуску "Лужанка" та "Дякове" на Закарпатті ліквідували із утворенням нових.

12 серпня 2022р.

Теги: хабар, Лужанка, митник

Коментарі

pista-шофер ГАЇшний 2022-08-15 / 06:46:34
Піпаш-його батько-МЕНТ-полковник ГАЇ-ВСТРОЇВ Йоо на навчання-і в прокуратуру!-Мати і батько Іванко-усе хвалилися-наш син-Прокурор

Narcos 2022-08-14 / 22:47:11
Піпаш то відємне значення для прокуратури, дійсно неуч, баран по закарпатськи. Знаю бо. Сидів з ним в кабінеті

Піпашу 2022-08-14 / 22:43:51
Іди займайся своєю справою, для початку тести і співбесіду пройди…. Зараз твій кум мустеца піде у відставку) тоді і поговорим неуче

До Християнин 2022-08-12 / 23:32:47 2022-08-14 / 16:10:30
Хто такий Косей щоб давати чи не давати добро поліціянтам на затримання митників? Алкаш Косей може дома жоні давати або не давати.

адвокат 2022-08-13 / 15:36:19
А як ся має "ворошиловський стрілок" - павлик русняк??
Смотрящий за игровим бізнесом по області.
Чи передає долю Говорусі за гральні автомати чи крисить?
Су... пару ідіотів-хабарників у тій прокуратурі непотопляємі.
Може Генпрок із Одеси наведе порядок у закарпатській прокурорській конюшні.

дідо 2022-08-13 / 14:54:43
Твій орбан шестьорка в Сені Могилевича. Він продав мадярву руським на триста років уперед. Порядок можуть навести лише китайці із смертною карою.

Піпаш 2022-08-13 / 12:35:54
Форгачі Івана вже виганяли з прокуратури за хабарі і кришування нелегальної міграції, але зараз він у Говорухи на хорошому рахунку, бо гроші приносить, а його тупа жона Таня ходить фрейліною у Ломакіноі

Пітьо 2022-08-13 / 12:20:41
Я вже писав як навести порядок на таможні. Вшитких уволити і набрати випускників якшо шось і будуть тупити то менше шкоди принесуть чи ті злодії. А так по одному їмати їх, то як карасів з озера, скільки не їмай а їх там куча.

декан і "РЕМАРКА-ПРАВІ!! 2022-08-13 / 08:30:05
Но Так...ГІСЕМ-тарий і малий...ТОЧНО-ЗаКонсервован іФСБ-шники- і ТАЙНІ українофоби-І ДРУЗІ Кркмля і ПУТІНа!-Точно!!-...А-хоу ...служби?

Лісник 2022-08-13 / 08:23:26
А закарпатське обласне управління лісового господарства платить щомісяця заступнику прокурора області по екології Форгачі Іванови 10 тисяч доларів щоби він не пхав свою товсту задницю у їх справи. Ці гроші успішно ділить із Ломакіною-Невідомою Оксаною, батька-прокурора якої у Харкові закривали на взятціЧому цим фактом ніхто не займається? Де славні служби? Чи слабо Форгачі третій раз на хабарі прийняти?

пенсіонер 2022-08-13 / 08:15:24
Банда, а не прокуратура. Видно і Говоруха такий. Кому війна, а кому бля...о.

Косей 2022-08-12 / 23:41:04
Мінтам показники, а нам з Говорухою гроші. Гіп-гіп Ура!

Armani 2022-08-12 / 23:39:53
Іванко Сабадош знов відмазався.

До Сабадош Івана 2022-08-12 / 23:39:39
Іване доста було міліони красти та платити всім службам. На передок піди мало неньку захищати, ходиш з Газом не знаєш як наладити тепер би товар ішов. Скоро учасникові будуть вас на хабарях документувати!!!!!!!

Християнин 2022-08-12 / 23:32:47
Косей ще один в тій прокуратурі не продався митниці і контрабандистам раз дає добро міліції лупити митників на ХАБАРІ. Щось них ДБР не чути наш Закарпатський.

Сабадош Іван 2022-08-12 / 23:29:08
Да цікава картина ‼️‼️Раз Берегівська поліція буса на 2.5 міліонів доларів зупиняє який проїхав Лужанку і на якій митники нічого не бачили ДБР не знав, а потім раз і ДБР вже обшуки по поліції проводить. Тут через 2 дні Берегівська поліція вже і на хабарі митника затримує а ДБР і так не бачить корупційні схеми на лужанці. Майже

РЕМАРКА 2022-08-12 / 22:41:40
На засіданні кафедри розпивався безакцизний коньяк «Тиса» з бутлів принесених штефанюком з коньячного заводу Гісем

Декан 2022-08-12 / 22:33:19
Тема росії піднімалась на засіданні кафедри, хто знає той вкурсі… був присутній Штефанюк і законсервований фсбешник Гісем-друг Путіна

Золотий горішок 2022-08-12 / 22:27:44
Косей алкаш, хабаник і сепар.

Всім 2022-08-12 / 22:21:53
А чого так за Косея взялись? Видно хтось вже мітить на його місце. Він хоч і не найкращий але точно не найгірший з представників закарпатської прокуратури!!!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували