Книги для вивчення англійської — незамінний помічник у процесі опанування мови. Погодьтеся, лише заняття з репетиторами чи спеціальні додатки не дадуть того результату, який можна дістати, коли вивчати мову комплексно, користуючись також ще й підручниками та художньою літературою англійською. Саме про них сьогодні в нашій добірці.
Сучасні підручники з англійської мови намагаються бути не тільки корисними, а ще й цікавими та не нудними, щоб зробити процес вивчення мови справді захопливим і незабутнім навіть для дорослих ознайомиьись з ними можна ось тут. У такому разі не можна не згадати видання «Англійська для дорослих. English is not easy» Люсі Ґутьєрес. Ця книжка — це результат вивчення сучасної англійської самою авторкою. Якщо прагнете покращити насамперед розмовну англійську, то це видання, з великою кількістю сленгу та мемів, точно стане вам у пригоді.
Самовчитель Сергія Святенка «50 уроків англійської. Говоримо без помилок, ок?» допоможе всім, хто досі тремтить від страху сказати щось англійською. Відомий перекладач та викладач англійської орієнтується саме на українського читача та доступно тлумачить основні правила мови, намагаючись пояснити спосіб мислення самих її носіїв.
Книги англійською для початківців нерідко можуть містити паралельний текст, що дає змогу вивчати мову, порівнюючи переклад із оригіналом. Видання «О. Генрі. Оповідання / Short Stories (Видання з паралельним текстом)» підійде шанувальникам відомого новеліста, адже тут зібрані його найкращі твори, а книжка «The Black Cat and Other Stories», що містить оповідання Едгара Аллана По, написані в готичному стилі, стане в пригоді тим, хто полюбляє містику, жахи, романтику та сатиру.
Книги англійською мовою купити варто навіть такі, де паралельного тексту немає, та й не обов’язково вони мають бути класичні. Справжнім викликом і новим етапом у вивченні англійської може стати читання творів видатних сучасних письменників. До прикладу, цікавим є роман Стефані Маєр «Midnight Sun», що належить до саги «Сутінки» та переповідає відому вампірську історію вустами Едварда Каллена, а не Белли Свон.
Дитячі книги для вивчення англійської обов’язково повинні мати інтерактивний складник. Саме таким є підручник «Storytelling. Англійська для дітей в історіях з учителькою в рожевій спідниці». Це не тільки чудовий посібник із завданнями та ігровим елементом у вигляді карток для вивчення слів чи паперових ляльок для вистави, орієнтований на дітей віком від трьох років — це й прекрасний помічник для батьків та педагогів, адже тут лайфгаками щодо ефективного залучення малюків до вивчення мови ділиться досвідчена вчителька англійської.
Видання «Ігрові завдання з наліпкам. Англійська мова. 1 клас» та «Ігрові завдання з наліпкам. Англійська мова. 2 клас» підійдуть для дітей, що тільки почали вивчати англійську, та допоможуть їм упевнено закріпити вивчений у школі матеріал перед тим, як перейти до поглибленого вивчення мови.
Для дітей, що прагнуть покращити навички читання, радимо звернути увагу на твори світової класики, з адаптованим до певного рівня текстом. Наприклад, чудові класичні твори у виданнях «Аліса в Країні чудес / Alice in Wonderland (Читаю англійською)» (рівень Elementary) чи «Таємний сад. Читаю англійською» (рівень Pre-Intermediate) — це прекрасна нагода насолодитися шедеврами літератури для дітей, водночас тренуючи свої навички читання.