На Закарпатті в громадах шукають житло для переселенців, щоби до 1 вересня звільнити школи

На Закарпатті розширюють мережу осередків для розміщення ВПО, щоб звільнити місце для школярів до початку навчального року.

На Закарпатті в громадах шукають житло для переселенців, щоби до 1 вересня звільнити школи

Про це повідомили на сайті Закарпатської ОВА.

Як повідомляють в ОВА, йдеться про громади та об'єкти, які переобладнують для того, аби поселити там переселенців, що досі проживали в закладах освіти.

Зокрема, такий осередок вже облаштовують у Середнянській ТГ на Ужгородщині.

 

Як повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, тут запропонували під житло для переселенців із зони бойових дій один із центральних об’єктів, який частково вже фінансувався з державного бюджету. Наразі працюють над відповідним проєктом та фінансово-економічним обґрунтуванням.

За словами В.Микити, в таких осередках можна розмістити якнайбільше людей з мінімальними витратами на відповідне облаштування.

 

«Для мене принципово, щоб голови громад були максимально інтегровані в цей процес та очолювали його на місцях. Ініціатива в цих питаннях належить саме громадам" - зазначив Микита.

Як повідомлялося раніше, на Закарпатті офіційно зареєстровано понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб. До початку навчального року 1 вересня на Закарпатті повині відселити переселенців із шкіл, аби звільнити місце для школярів.

04 серпня 2022р.

Теги: переселенці. ВПО, Середнє

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини