Як повідомляє блогер тадепутат Ужгородської міської ради Віталій Глагола, одночасно проводиться понад 10 обшуків у працівників пункту пропуску.
Дії правоохоронців пов‘язані із вивозом закордон величезних сум готівки у перші дні війни. Готуються підозри особам, що допомагали перевезти через кордон непоміченими мільйонів доларів готівки.
Як повідомили згодом офіційно у Закарпатській митниці, правоохоронні органи проводять вилучення документів в рамках раніше порушених кримінальних проваджень щодо можливих фактів незаконних переміщень через кордон валютних цінностей на митному посту «Вилок» та дороговартістних товарів (гаджетів) на митному посту «Лужанка».
:(( 2022-07-28 / 15:55:27
То шо сбушники бариги, а не вояки відомо давно. Шо казати, кіть недавно дали команду всім співробітникам здати зброю. І се під час війни!!!!! Або диверсія або ідіотизм, хотя кришувати мож і без зброї.
Вачиля 2022-07-27 / 23:40:56
Гроші на кавіль треба мати все, тому і ходять пробираються сегіні із кантори безпекової по митниці. Цілими днями з єдного кафе в друге, всі прикоцані, наліпки, гаті 5.11, на вто треба гроші, а шо ви думали. Пока ковдош ай селяни воюють кось мусить шерстити кармани митників, а ко кіть не сбушники. На полігоні ни єдного Сбушника не видко з начала войни, зато на митниці їх повно.
:)) 2022-07-27 / 23:01:33
Курортники з місцевого СБУ через півроку прийшли селфі зробити на митницю.
Хахаха 2022-07-27 / 23:01:19
Сбу маштабно не обшуки проводить а в дупі ковиряється)
Івану 2022-07-27 / 17:44:43
Іване, а митники в тилу чим займаються? Совісно виконують свої законні зобов'язання?
Іван 2022-07-27 / 17:01:58
Клоуни, а не СБУ, хлоці воюють, а ці в тилу митників даниною обкладають
Читач 2022-07-27 / 16:28:04
Підтримую,не смішіть людей в країні війна а жируєте. Відправити на передову зробити ротації. Держава стіл.ки в цих даремників вклала на пенсії скоріше,пільги а ця мерзлоти зараз тут відроджується. Всіх митників на фронт
щурь вася 2022-07-27 / 15:26:28
ви би іще обшуки проводили через рік дебіли, ті митники які зробили ці правоворушення повинні були бути арештовані в той день а не через півроку
Коп 2022-07-27 / 14:34:01
Популізм чистої води. Ще жодного митника не засудили.
До останнього 2022-07-27 / 14:33:48
Там не лише митників на передову треба, а і весь силовий блок держави які лиш монтують на постах за сотні км від фронту, а мобілізували простяків, селян, строїтєлів, та немало хворих різної важкості, а воєнкомати під час війни виграли Джек Пот, тому правильно говорять: кому війна, а кому мать родная!!!!!
НЕ вірю 2022-07-27 / 14:03:26
З "територією" - на інші ресурси, де таке толерується. Коментар видалено. Адмін
Митник щасливий 2022-07-27 / 13:16:48
Коли вивозили то їх не було, а через 3 місяці згадали, но не клоуни? Тіпа митники поклали процент собі в стіл і сиділи чекали сбушників із обисками. Люди воюють а сі фігню ганяють.
Ванька-Армані проблеми має??? 2022-07-27 / 11:28:54
:)