В Іршаві впродовж липня діятиме літній простір для дітей та молоді "Спільно Кемп" (ФОТО, ВІДЕО)

З 10 липня в місті Іршава відкриється другий Спільно Кемп.

В Іршаві впродовж липня діятиме літній простір для дітей та молоді "Спільно Кемп" (ФОТО, ВІДЕО)

Це літній простір для дітей та молоді 7-17 років, що має на меті обʼєднати місцевих та внутрішньо переміщених дітей у різних активностях. Проєкт реалізується ГО “Культурна платформа Закарпаття” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією та місцевою владою .

Понад 2 000 дітей, молоді та жителів Закарпаття вже відвідало перший Спільно Кемп у Свалявській громаді протягом червня, де вони навчились як створювати власні історії, відео, бути режисерами, акторами, жірналістами, дизайнерами, пожежниками та мерами, а також дізнались про здорове харчування, демократію, рівність, гігієну, щеплення, мінну безпеку, збереження довкілля та багато іншого. Детальніше у нашому відео.

Учасниками другого Спільно Кемпу зможуть стати всі охочі діти та молодь з Іршавської, Кам'янської, Зарічанської та Білківської громад від 7 до 17 років. Протягом місяця для них діятимуть дві програми: основна та відкрита.

У основній програмі учасники будуть розділені на 3 групи (7-10 років, 11-14 років, 15-17 років) по 26 людей кожна згідно обраних тем модулів. Заняття для кожної групи відбуватимуться тричі на тиждень. Фізична присутність обов'язкова. Учасники навчаться створювати фото, відео, репортажі, дизайни та музику на суспільно-важливі теми. Для участі в основній програмі необхідна реєстрація, подати заявку можна за посиланням https://bit.ly/spilnocamp  до 20:00 11 липня. 

Відкрита програма Спільно Кемпу розпочненться 10 липня й включатиме  лекції, воркшопи, кіноперегляди та ігри, повʼязані з актуальними темами — демократія та рівність, культурні коди, свідоме споживання, здоровʼя та інші. Серед заходів — кіновечори за підтримки Планети Кіно та спортивні заняття разом з всеукраїнським рухом Олександра Педана “Junior”. Окремо запланована серія волонтерських заходів для участі в житті громади. Відвідати відкриту програму зможуть діти, молодь та жителі громади.

Актуальна інформація, а також розклад відкритої програми Спільно Кемпу — у Instagram, Viber- і Telegram-групах Спільно Кемпу — cpz_ukraine, bit.ly/3ag65Xd, t.me/spilnocamp, а також на сторінках ЮНІСЕФ у Instagram, TikTok та Facebook.

07 липня 2022р.

Теги: простір, діти, молодь, Спільно Кемп

Коментарі

Микола. 07.07.2022 / 18:31:39
Так потрібно було спочатку зробити конкурс і відібрати дітей, а не допустили дітей до занять а після тижня заннять зробили конкурс і частині дітей просто вигнали.

Свалявчанин. 07.07.2022 / 17:58:45
Добра справа, але коли організотори думають головою. В Сваляві все почалось з того що почали праюувати і діти чесно ходили кожний день на Кемп. Потім організатори рішили зробити конкурс між дітьми і з всіх бажаючих відібрали дітей які будуть ходити на занняття. Велика кількістьі дітей просто відмовили у участі в програмі. Тяжко передати сльози дітей які не розуміли чому подружці можна а їй відмовили. Отримати таку травму для дитини це важко от і результат "безмозглого" рішення керівників Кемпу. Хоча що їм до цього. Не їх дітисльозами заливалися. Не їх дітям відмовили в участі в програмі Кемпу.

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини