За публічний секс з іноземцем на пляжі в Одесі закарпатку засудили до року "умовно"

Наголошується на винятковому цинізмі, поєднаному з демонстративною зневагою до загальноприйнятих норм моралі, прояві безсоромності та грубої непристойності

За публічний секс з іноземцем на пляжі в Одесі закарпатку засудили до року "умовно"

Як йдеться у вироку Київського районного суду міста Одеса, 32-річна жінка з села Родникова Гута на закарпатській Свалявщині та 47-річний громадянин Білорусі отримали по 1 року умовного терміну за хуліганство.

Як зазначається, вказані особи у громадському місці ("Public Beach Club" - ред.) в присутності людей задовольнили свої сексуальні бажання, чим вчинили грубе порушення громадського порядку, що супроводжувалося винятковим цинізмом, поєднаним з демонстративною зневагою до загальноприйнятих норм моралі, проявом безсоромності та грубої непристойності.

Після публічного орального сексу, "в присутності інших осіб, ОСОБА_2 зняла з себе предмети одягу, оголивши свої статеві органи та здійснила особливо непристойні рухи тіла, вступивши у статеві зносини та здійснивши статевий акт з ОСОБА_1".

Очевидці події зняли це на відео, яке правоохоронці виявили в ході моніторингу пабліків та новинних сайтів. Встановивши місце зйомки, поліцейські  швидко розшукали правопорушників.

Відповідно до попереднього рішення суду, в очікуванні "вироку" жінка перебувала під домашнім арештом лише вночі, а от чоловік - цілодобово.

06 липня 2022р.

Теги: секс, пестощі, Одеса

Коментарі

Нiк 2022-07-07 / 13:46:00
У нашоi секретарём жопа ипниша i смокче от души!

пенсіонер 2022-07-07 / 13:39:24
Хлопці не кивайте її. Дівка нівроку найщла собі порядну роботу, майже і податки справно платить. А ви насміхатися.
Що ся батьки нарадувуть такій циркачці відвертій, принесе мамці і таткові великі гроші із заробітків.

Bybyви 2022-07-07 / 10:18:43
А я собі инак думау... Половина тих у формі били жони! А таким сися сирохманка як би тоже самоє зробила?!
От і одвалили їв цілий рік

Вуву 2022-07-07 / 02:59:25
Но я так думау , ош кеби і тим што у формі прибули тоже самоє зробила , та тоді може би і условноє не получила .

Іван Ракошино 2022-07-07 / 00:23:18
Не за дякуву відсмркче, маю в керті кіндирицю та кабачки, а чк вина ї дам та вже ї нич нетреба бде.
Лиш пуцу.

Еган 2022-07-06 / 20:27:13
Файну рекламу собі жона зробила.Тепер од клієнтів відбою не буде.кедь на пляжі годна такоє робити, то що може в інтимній обстановці.Но, челядники,чергу займайте

Іванку Р 2022-07-06 / 20:19:15
Бо сябер забашляв, а ракошинські хочуть за-дякуву

Іван Ракошино 2022-07-06 / 18:47:43
Дайте її номер, мені треба тоже посмоктати.
Чи українці не люди??Чого лем білорусам трумбоче??
Несправедливо.

Новина 2022-07-06 / 18:18:37
Ся новина туй майбульш популярна

Петро 2022-07-06 / 17:03:28
Дівка робила ото што знає,кось її ото навчив,йому хорошо і їй неплохо

Лiсник 2022-07-06 / 16:03:53
Костлява жопа! Але дупло глубокие!

Прославила 2022-07-06 / 15:32:17
Прославила всю податкову гуту,ще пишуть ош при оральному сиксі билорус щий кальян курив ..

Длясеї 2022-07-06 / 13:51:59
Для сеї і війни ниє,не боїться,ош маскалі бомбу вержуть на неї

Земляк 2022-07-06 / 13:41:19


Коментар видалено. Адмін


Гузно 2022-07-06 / 13:34:46
Гуз.иця так нічого в ниї

Молода 2022-07-06 / 13:32:39
Молода,а найшла собі доста діда,47 річного

??? 2022-07-06 / 13:32:35
Якби сосала не білорусу, а мацкалю? Судили би за державну зраду?

Жона 2022-07-06 / 13:30:02
Буде вона все робити,що і робила,лиш спрячеся в хижі,бо як ще раз побачать публічно,то може з умовного дадуть хоть рік реально.молода жона,як она без того буде .

Рік "умовно" 2022-07-06 / 13:18:58
Цілий рік ся порядна жона не має право сосати. Судді імпотенти.

закарпатець 2022-07-06 / 12:45:45
Якщо у свалявців х... не стоят, бо заняті ОПЗЖешною політикою, то мусит дівка десь кайф отримати. Молодець бабеса, знай наших.

НОВИНИ: Кримінал

17:29
В Ужгороді чоловік обікрав вночі гараж, відтак – будинок і втік, побачивши господаря
17:26
Неподалік Виноградова виявили факт незаконного видобутку гравію з Тиси
14:20
/ 2
Ексгендиректора товариства на Закарпатті судитимуть за незаконне видобування андезиту зі збитками на майже 165 млн грн
12:51
/ 1
На Мукачівщині затримали раніше судимого торговця боєприпасами
10:29
На Закарпатті п'яний молодик вдарив в обличчя літню родичку та відібрав у неї мобільний телефон
10:16
/ 1
На Мукачівщині затримали вантажівку з нелегальною деревиною
17:14
Двох мешканців Тячівщини, підозрюваних у переправленні ухилянтів за кордон, взяли під варту із заставами
16:14
На Хустщині судитимуть уродженця Донеччини за організацію незаконного переправлення військовозобов’язаних до Румунії
15:49
/ 3
На пункті пропуску "Ужгород" серед гуманітарного вантажу виявили понад 100 тисяч пігулок трамадолу
15:42
/ 2
На Закарпатті викрили іноземця, який поширював у соцмережах проросійські наративи та дискредитував українських військових
13:08
/ 2
У Виноградові молодик, відтиснувши двері у будинку знайомого, виніс звідти 2 телевізора
10:04
/ 1
За незаконне переправлення військовозобов’язаного через кордон судитимуть двох закарпатців
09:29
/ 1
4 спроби незаконного ввезення "гуманітарки" на 3,3 млн грн зафіксували на митниці на Закарпатті
09:23
На Закарпатті у поїзді "Чоп-Захонь", що перевозив пшеницю, знайшли майже 2 ящики сигарет
17:44
/ 4
У Сваляві вилучили УРАЛ з нелегальною лісопродукцією
16:38
У 20-річного мешканця Перечина вилучили пакунок з психотропом
14:12
/ 1
Штрафи на 19 млн грн: від початку року на Закарпатті зафіксували 817 випадків керування у стані нарко- або алкосп‘яніння
12:35
/ 3
На Закарпатті викрили митника, що створив корупційну схему на ввезенні автівок з-за кордону
12:05
Під час обшуку в будинку закарпатця знайшли гвинтівку та набої
11:25
На Закарпатті контрабандисти намагалися річкою переправити до Угорщини 14 ящиків сигарет
11:17
На Хустщині затримали 2 вантажівки з незаконно зрубаною деревиною
09:15
На Закарпатті водію на митниці не дозволили завезти незадекларовані ювелірні прикраси та брендові речі
13:31
/ 1
На Тячівщині п'яний мотоцикліст збив 8-річну дитину і втік
18:21
/ 2
Голові Великодобронської ОТГ намагались спалити машину "коктейлем Молотова"
16:59
У "смертельній" ДТП в Довгому загинув 7-річний хлопчик
» Всі новини