Міжнародну комплексну пересувну виставку "Нескорена Україна" відкрили в Ужгороді (ФОТО)

«Нескорена Україна» — так називається організована ужгородським «Ротарі-клубом» та КП облради «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» з ініціативи керівника регіональногшо відділення Асоціації міст України Олега Лукші.

Міжнародну комплексну пересувну виставку "Нескорена Україна" відкрили в Ужгороді (ФОТО)

Міжнародну комплексну пересувну виставку присвячено 100 дням війни росії проти України. Експозиція діє у фойє 2-го поверху Закарпатського облмуздрамтеатру, що в Ужгороді. 

За словами організаторів, виставка підготовлена для демонстрації та проведення 3-4 денних акцій і зустрічей у 15 містах–побратимах і партнерах прикордонних регіонів Словаччини, Польщі, Румунії і Угорщини в рамках ініціативи «Європейські маршрути задля перемоги». Багато фотографій надано членами ротарі-клубів різних міст України, які були свідками бомбардувань та окупації України. На світлинах, що виставляються, дехто із присутніх навіть упізнав обстріляні і зруйновані нині свої місця проживання. Серед інших робіт можна було побачити і фото про гуманітарну роботу Закарпатської облради.

Виставка «Нескорена Україна – 2022» складається з 5-ти компонентів, до яких входять фотографії воєнної доби на стендах та інсталяціях, інформаційні узагальнення; приклади креативних рішень у бізнесі та підприємництві, образотворчому і плакатному мистецтві, навіяні темами війни; малюнки дітей різних вікових категорій громад Закарпаття; відеоролики, відеокліпи та пісні українців, створені чи написані упродовж 100 днів війни; промоція потреб і можливостей інвестування у відбудову та розвиток України і зокрема Закарпаття.

Ініціатива «Європейські маршрути задля перемоги» підтримана мережами міст-побратимів, агенцій регіонального розвитку та інших неурядових організацій і зокрема ротарі-клубів прикордонних територій країн-сусідів Карпатського регіону, повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

30 червня 2022р.

Теги: виставка, Україна, війна

НОВИНИ: Соціо

14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 9
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
17:07
/ 12
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 2
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 2
У циганському таборі на Ужгородщині зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
» Всі новини