Троє чоловіків, що намагалися перетнути кордон на Закарпатті з метою ухилення від мобілізації, сплатять штраф (ФОТО)

32 100 гривень штрафу на трьох сплатять громадяни України, яких днями поблизу українсько-румунського кордону затримали прикордонники відділення «Великий Бичків», що на Закарпатті.

Троє чоловіків, що намагалися перетнути кордон на Закарпатті з метою ухилення від мобілізації, сплатять штраф (ФОТО)

Чоловіки мали намір незаконно перетнути кордон із Румунією, аби уникнути призову за мобілізацією. У прикордоння їх привіз 26-річний місцевий мешканець автомобілем «LADA Kalina». Коли прикордонники зупинили автомобіль для перевірки, троє його пасажирів, ігноруючи законні вимоги наряду, спробували втекти.

За вчинені правопорушення, передбачені ч.2 ст. 204-1 та ч. 2 ст.185.10 КУпАП, на чоловіків склали протоколи, справу скерували до суду.

Учора Рахівський райсуд призначив українцям адміністративні стягнення у вигляді накладення штрафів одному з правопорушників - у розмірі 8500, іншим двом - 11900 та 11700 гривень. Крім того, щодо виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією, прикордонники надіслали повідомлення до Хустського відділення поліції.

Щодо перевізника ухилянтів, то йому загрожує кримінальна відповідальність за скоєння злочину, передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.

30 червня 2022р.

Теги: штраф, ухилення, мобілізація, кордон

Коментарі

Патріот 30.06.2022 / 19:33:09
Переході б в статус апатрида: особи без громадянства. Тоді отримаєш урізані права, але не маєш і обов'язку іти убиватися на фронт.

місцевий 30.06.2022 / 16:17:18
А на LADA Kalina - це символічно!
А чому суми штрафів різні? Залежно від віку, ваги?

НОВИНИ: Соціо

17:35
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 12
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
» Всі новини