МТТ "Павшино" можуть закрити ще цього року, якщо буде куди перевезти нелегалів

Про це повідомив сьогодні начальник Західноукраїнського регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майор Артур Горбенко.

МТТ "Павшино" можуть закрити ще цього року, якщо буде куди перевезти нелегалів

За його словами, згідно з постановою уряду, МТТ "Павшино" вирішено закрити, а нелегальних мігрантів перевести до аналогічних пунктів Чернігівської та Волинської областей. "Щоправда, в цій постанові є кілька "але": МТТ "Павшино" закриють і нелегалів переведуть за умови, що ці пункти на Чернігівщині та Волині добудують. За планом, пункт власне в Чернігові повинні добудувати і здати в експлуатацію у серпні цього року. І знову ж таки "але" — якщо гроші на його завершення надходитимуть з Держбюджету за графіком", — прокоментував генерал-майор.

Для довідки
На даний момент правовий статус місця тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, "Павшино" Мукачівського прикордонного загону відповідно до чинного законодавства не визначений.
З метою виконання Указу Президента України „Про заходи щодо посилення боротьби з незаконною міграцією" від 18.01.2001 року за № 22 рішенням Закарпатської ОДА від 12 квітня 2001 року за № 306 „Про передачу майна" житлове містечко колишньої військової частини 42784 в с.Ключарки Мукачівського району (Павшино) було закріплено за військовою частиною 2142 на праві оперативного управління для облаштування на його базі пункту тимчасового утримання іноземців, які незаконно перебувають на території області.
На виконання постанови КМУ від 17 липня 2003 року №1110 "Про затвердження положення про пункт тимчасвого перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні" Закарпатською обласною Радою 22 червня 2005 року за № 555 прийняте рішення про передачу МТТ "Павшино" в оперативне управління Державному комітету України у справах національностей та міграції.
Відповідно Постанови КМУ від 24 вересня 2005 року № 945 "Про внесення зміни до Типового положення про пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні", Закарпатська обласна Рада прийняла рішення від 12 січня 2006 року №700 "Про передачу майна" - передати МТТ "Павшино" Управлінню МВС України в Закарпатській області в оперативне управління, з правами балансоутримувача. Рішення Закарпатської обласної ради від 22 червня 2005 року № 555 скасовано.
На даний час останні два рішення не реалізовані, діяльність місця тимчасового тримання "Павшино" регламентовано наказами Адміністрації Державної прикордонної служби України від ЗО грудня 2004 року № 1023, від 30 червня 2004 року № 494.
Функціонування МТТ "Павшино" поза правового поля не дає змоги використовувати бюджетні кошти на’ створення належних режиму та умов тримання іноземців-правопорушників відповідно до вимог чинного законодавства України.

На фото: На прес-конференції (зліва направо) заступник начальника Західного регіонального управляння з оперативно-пошукової діяльності полковник Володимир Горожанкін, начальник Західного регіонального управляння Державної прикордонної служби України генерал-майор Артур Горбенко та заступник директора Департаменту охорони Державного кордону генерал-майор Валерій Суботін. Фото Сергія Гудака.

Едуард Стеблюк, прес-секретар Мукачівського прикордонного загону
23 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

Кусi 25.05.2008 / 18:05:00
Не вiрю. Ось премiкс уже декiлька рокiв не можуть нiкуди "перевезти".

НОВИНИ: Соціо

15:33
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 5
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
» Всі новини