За добу ЗСУ відбили на Донецькому та Луганському напрямках14 атак ворога – зведення Генштабу

Розпочалася сто восьма доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

За добу ЗСУ відбили на Донецькому та Луганському напрямках14 атак ворога – зведення Генштабу

На Волинському та Поліському напрямках до семи батальйонів збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях.

Продовжено терміни:

до 18 червня поточного року проведення перевірки бойової готовності збройних сил республіки білорусь;

до 8 липня поточного року закриття повітряного простору над південною частиною білорусі.

Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території білорусі. 

На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати до трьох батальйонних тактичних груп зі складу підрозділів Західного військового округу на ділянці російсько-українського кордону у Брянській та Курській областях для запобігання перекидання наших військ на інші загрозливі напрямки. Агресор здійснив вогневе ураження артилерією позицій наших військ у прикордонних районах Сумської області.

На Харківському напрямку противник основні зусилля зосереджує на веденні оборони та недопущенні подальшого просування наших військ до Державного кордону. 

На Слов’янському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на підготовці військ до наступу на Слов’янськ. Веде штурмові дії на напрямку Пасіка – Богородичне. Має успіх, намагається закріпитися на північно-західній околиці Богородичного.

На Лиманському напрямку ворог проводить перегрупування військ та поповнює запаси боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів з метою підготовки наступу на Слов’янськ та Сіверськ.

На Сєвєродонецькому напрямку противник веде наступ у напрямку Новотошківське – Оріхове. Має частковий успіх, закріплюється на північній околиці населеного пункту Оріхове. Продовжує вести штурмові дії у місті Сєверодонецьк. 

На Бахмутському напрямку окупанти проводять перегрупування з метою ведення наступу на Миколаївку та Комишуваху. Для посилення угруповання військ перемістили до однієї батальйонної тактичної групи.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник активно застосовує авіацію та артилерію для сковування наших військ та перешкоджання перекиданню резервів на інші напрямки.

На Південнобузькому напрямку агресор основні зусилля зосереджує на веденні позиційної оборони. Противник вживає заходів з удосконалення фортифікаційного обладнання другого та третього рубежів оборони. Відзначені укріплені блокпости із залізобетонних конструкцій, що розташовані поблизу мостів через Північно-Кримський канал. 

Противник і далі блокує цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває шість носіїв крилатих ракет морського базування типу “Калибр”.

За минулу добу захисниками та захисницями України на Донецькому та Луганському напрямках відбито чотирнадцять атак ворога, знищено чотири танки, дві артилерійських системи, одинадцять бойових броньованих машин, три одиниці автомобільної техніки та склад з боєприпасами противника. Підрозділи протиповітряної оборони збили чотири безпілотних літальні апарати типу “Орлан-10”.

11 червня 2022р.

Теги: зведення, Генштаб, війна, атаки, напрямки

НОВИНИ: Різне

21:14
Одяг для новонароджених - що потрібно найперше
12:47
Професія ріелтор та її перспективи в Україні
09:09
Що робить бренд Парош популярним серед українських модників
07:46
/ 3
ВР не підтримала правку про масову забудову Карпат вітряками
06:41
Уряд визначив критерії держав, з якими може бути спрощений порядок набуття громадянства України
20:02
Ортопедичні матраци для комфортного сну та їх особливості
19:57
Які види комерційної нерухомості зараз найприбутковіші
21:32
Скляні огорожі - чому це топовий вибір
21:23
Чоловічі кросівки Nike і як їх класно поєднувати з одягом
20:39
Ґрунтовка для стін: навіщо потрібна та як правильно використовувати
17:34
/ 1
Додому повернулися українські захисники та цивільні з російського полону Фото новина
17:09
Світло й настрій: як жалюзі формують самопочуття
09:13
1 жовтня – День захисників та захисниць України
14:33
Spanish Life названо найкращим агентством нерухомості в Іспанії для українців — розбираємося, чому
09:27
/ 2
МЗС відповіло угорському посадовцю, який пропонував Україні віддати території задля миру
12:48
Мийка високого тиску Мӓchtz - чому це найкращий вибір
22:35
Чому на FPV-дронах дедалі частіше використовують оптоволокно
22:17
Чи можна виявити проблеми серця ще до симптомів через ехокардіографію
22:14
Культові сумки Bottega Veneta
10:32
Трамп розкритикував путіна, заявивши, що повільна окупація України шкодить репутації росії
21:49
Чоловіків від 25 до 60 років, які не стояли на обліку, поставлять на нього автоматично – Міноборони
20:02
Модульні укриття - переваги використання
19:49
Чи працює Амазон в Україні у 2025 році — повний огляд можливостей
19:40
Причини, через які цифрові піаніно такі популярні
09:01
Трамп несподівано заявив, що Україна зможе повернути всі території і, "може, навіть піти далі"
» Всі новини