На Закарпатті провайдер незаконно ретранслював всеукраїнські та російські телеканали (ФОТО)

Директору приватного підприємства повідомлено про підозру у повторному незаконному розповсюдженні програм мовлення, що завдало шкоди у великому розмірі (ч. 3 ст. 176 КК України).

На Закарпатті провайдер незаконно ретранслював всеукраїнські та російські телеканали (ФОТО)

За інформацією слідства, підозрюваний, будучи службовою особою, здійснював ретрансляцію програм мовлення всеукраїнських телеканалів на території Берегівського району без укладання відповідних договорів. При цьому очолюване закарпатцем товариство одержувало прибуток – абонентську плату, яку йому сплачували користувачі. Таким чином чоловік порушив суміжні права товариств, які мали виключне право на розповсюдження цих програм і завдав їм збитки на майже 277 тис. грн.

Крім того, в ході проведення слідчих дій правоохоронці заблокували ретрансляцію і кількох російських телеканалів, мовлення яких в Україні офіційно заборонене.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу кіберфахівців Управління СБУ в Закарпатській області, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

 

10 червня 2022р.

Теги: провайдер, трансляція, телеканали

Коментарі

Вуву 11.06.2022 / 02:37:27
Про які збитки ви тут пишите ?
Та укр.ТВ. мали б бути йому вдячними що він зробив те що не була спроможна зробити вся Україна , щоб доносити українські новини в цей зхуніїзований район .
Як так щоб він зміг налагодити ретрансляцію а київське керівництво в особі міністра транспорту і інфраструктури НІ .
Це просто повний пі$&€ц ⁉️

Коментар 10.06.2022 / 20:26:25
За всеукраїнські канали похвалити, за мацкальські наказати.

НОВИНИ: Кримінал

12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
10:13
/ 1
В Ужгороді п'яний водій Daewoo в'їхав в BMW Фото новина
18:46
/ 10
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
» Всі новини