Мешканку Тячівщини підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах з використанням підроблених документів

Мешканці Тячівщини повідомлено про підозру у шахрайстві в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України), використанні завідомо підроблених документів (ч. 4 ст. 358 КК України) та легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Мешканку Тячівщини підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах з використанням підроблених документів

Згідно з інформацією слідства, закарпатка незаконно набула у власність земельну ділянку в смт. Буштино. На підставі завідомо підробленого офіційного документа – виписки з рішення селищної ради щодо нібито передачі землі у власність – жінка одержала технічну документацію щодо встановлення меж вказаної ділянки. У подальшому за жінкою неправомірно було зареєстровано цей об’єкт для ведення особистого селянського господарства. Таким чином із комунальної власності громади безпідставно вибула земельна ділянка, вартість якої становить майже 1,7 млн грн.

Після цього підозрювана через уповноважену особу продала цю землю, реалізувавши таким чином право на розпорядження нерухомістю, яке одержала унаслідок неправомірних дій.

У разі доведення вини особи в інкримінованих правопорушеннях, їй може загрожувати  до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі СУ ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Нацполіції, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

09 червня 2022р.

Теги: шахрайство, документи, підозра

НОВИНИ: Кримінал

10:31
/ 2
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 16
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
» Всі новини