Реклама B3

На Закарпатті з початку року всиновили 16 дітей

В області знизився рівень підліткової злочинності. Про це на брифінгу повідомила Світлана Якімеліна, начальниця Служби у справах дітей Закарпатської ОВА. Упродовж 5 місяців 2022 р.

На Закарпатті з початку року всиновили 16 дітей

Правоохоронці зафіксували на 62,5% менше злочинів, ніж за аналогічний період минулого року. Також на майже 50% знизилася кількість дітей, котрі скоїли злочини.

Водночас в області збільшилася кількість дітей, які проживають в сім’ях з неналежним вихованням, та тих, котрі зазнали жорстокого поводження.

Також Світлана Якімеліна розповіла, що за офіційними даними на Закарпатті проживають 43 996 вимушено переміщених дітей, із них 402 – перебувають на цілодобовому утриманні закладів інституційного нагляду.

«На територію області евакуювалися 7 дитячих будинків сімейного типу, 13 прийомних сімей, 12 закладів», – додала спікерка.

Завдяки тісній співпраці місцевих служб у справах дітей, громадських організацій і волонтерів вдається оперативно вивчати потреби сімей чи закладів та задовольняти їх.

«Упродовж року до сімейних форм виховання влаштували 146 дітей, з них 16 – усиновлені.

Також на Закарпатті функціонують 46 дитбудинків сімейного типу та 48 прийомних сімей, ще два нові ДБСТ створили у 2022 році», – наголосила Світлана Якімеліна.

Спікерка повідомила й про зміни в законодавстві, які прийняли від початку дії воєнного стану. Зокрема, вони стосуються встановлення правового статусу дитини позбавленої батьківського піклування, влаштування під опіку та піклування за умови наявності родинних стосунків, влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків, тощо.

02 червня 2022р.

Теги: всиновлення, діти

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:51
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 23
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
» Всі новини