Групу "гастролерів"-грабіжників із Харківщини затримали на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Оперативники Мукачівського районного управління поліції припинили незаконну діяльність групи зловмисників, що вчиняли майнові злочини на території регіону.

Групу "гастролерів"-грабіжників із Харківщини затримали на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Відомо, що обоє чоловіків родом з Харківщини, раніше вже судимі за вчинення ряду злочинів, таких як грабежі та розбої. Окрім цього, щодо одного з них наразі ведеться слідство за фактом ухилення від мобілізації.

Поліцейські затримали 31 та 34-річного фігурантів після того, як вони пограбували в Мукачеві місцеву мешканку. Потерпіла поверталася додому, коли на вулиці до неї підійшли двоє грабіжників та зірвали золоті прикраси. 

Провівши ряд оперативних заходів, поліцейські встановили місце, де переховуються зловмисники - останніх розшукали в місті Виноградів. В їхньому тимчасовому помешканні слідчі вже провели невідкладні обшуки. В результаті вилучено ряд речових доказів, що підтверджують їхню причетність до протиправної діяльності.

Обох підозрюваних затримано в порядку статті 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі Мукачівського районного управління поліції кваліфікували дії затриманих за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Оперативники продовжують збирати докази щодо причетності затриманих до аналогічних злочинів. Зараз вже відомо про щонайменше трьох потерпілих від дій фігурантів.

Досудове розслідування у справі триває, повідомляють у відділі комуеікації поліції Закарпатської області.

27 травня 2022р.

Теги: гасролери, грабіжники

Коментарі

Ужгородець - mamici 28.05.2022 / 06:43:47
Молодці поліцейські, оберігають спокій. А ті молоді хлопці чому сюди приїхали, а не країну захищають? Кажете, у вагонах більше доби везлися? Для чого? Тут грабувати? Яка різниця: біжутерія чи ні. Вони не мають права нічого з іншої людини зривати. А ваш коментар явно замовний.

Mamica 27.05.2022 / 23:54:55
А третий, это работает на полицию, помогает полиции раскрывать " громкие " дела, он местный, свой пацан., его отпустили домой, может нужен будет еще для других дел...

Mamica 27.05.2022 / 23:46:09
Только на Закарпатье расскрывают такие преступления ! Пишут что не один раз судимые и еще сейчас открыто дело за отклонение от мобилизации, где обвиняемый не судимый, может прежде чем выдать такую информацию устанавливать личность человека ? Только после побоев может человек признать то что он не делал, видно что человек напуган и читает то что вы диктуете. На фото коштовности ? Не смешите людей, обычная бижутерия ( медицинское золото), даже видно потертости, не берите грех на душу и не издевайтесь над переселенцами,они появились в вашем краю спасая своих малых детей от бомб что были брошены на город, ехали как скот в вагонах более суток в забитых до отказа тамбурах , на полу, чтоб вы их обвиняли в тех поступках, которые не совершали.Что милиция, что полиция, те же методы выбивания показаний, путем шантажа и побоев.

Пішта міліцішта 27.05.2022 / 16:51:08
А 3-й? Затриманих троє ніби. Найби у Підвиноградово грабити пішли - там би "суд" не оголошував

НОВИНИ: Кримінал

12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
» Всі новини