На Ужгородщині затримали чоловіків, які спочатку обікрали чуже авто, а потім один із них відбуксирував його до себе додому (ФОТО)

25 травня на лінію «102» надійшло повідомлення про викрадення автомобіля «ВАЗ 2101» в селі Сюрте.

На Ужгородщині затримали чоловіків, які спочатку обікрали чуже авто, а потім один із них відбуксирував його до себе додому (ФОТО)

На місце події одразу ж прибула слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що транспортний засіб перебував в технічно несправному стані, був без палива і близько трьох тижнів стояв біля місцевого магазину. Провівши перевірку, переглянувши відео з камер спостереження, поліцейські швидко встановили, що до злочину причетний 30-річний місцевий мешканець. Останній відбуксирував автомобіль у свій двір.

Крім цього, працівники поліції встановили, що напередодні вночі зловмисник разом зі своїм 20-річним товаришем проникли в автомобіль та викрали звідти все цінне майно, що знайшли у салоні.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України. Ще одне провадження слідчі відкрили за фактом крадіжки (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України).

Обох зловмисників правоохоронці затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Викрадене майно вилучено та буде повернуто власникам.  Слідство у справах триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 травня 2022р.

Теги: авто, крадіжка

Коментарі

Вуву 28.05.2022 / 03:15:04
Три тижні зіпсуте авто стояло в центрі села і ні одному поліцейському не було до нього ніякого діла .
Якщо машину на протязі 24 годин не забрав власник , то поліцейські повинні видзвонити власника і зробити йому суворе попередження , або забрати до себе на штраф майданчик , стягнувши з власника гроші за евакуатор , місце на паркінгу і штраф за невчасно забране авто .
Так повинна працювати поліція .

отг 26.05.2022 / 12:45:35
на передову

НОВИНИ: Кримінал

16:42
/ 1
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
» Всі новини