Ексголові РДА на Закарпатті повідомили про підозру в незаконній передачі землі під "Ведмежу діброву" Медведчука (ФОТО)

Кінцевими бенефіціарами товариств, які отримали землі, є дружина колишнього народного депутата України Віктора Медведчука Оксана Марченко.

Ексголові РДА на Закарпатті повідомили про підозру в незаконній передачі землі під "Ведмежу діброву" Медведчука (ФОТО)

За даними слідства, посадова особа, всупереч Земельному кодексу України, своїми розпорядженнями виключила із земель державного лісового фонду 122 га вартістю 26,9 млн грн та передала їх в оренду на користь суб’єктів господарювання. Кінцевими бенефіціарами цих товариств є дружина колишнього народного депутата України Віктора Медведчука Оксана Марченко. На вказаних земельних ділянках збудували комплекс «Ведмежа діброва».

 24 травня на підставні отриманих доказів слідчі Головного слідчого управління за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції колишньому голові райдержадміністрації повідомили про підозру. Дії посадовця кваліфіковані за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. 

Крім того, на території Закарпатської області правоохоронці провели санкціоновані обшуки в довірених осіб Оксани Марченко. 

Раніше в рамках кримінального провадження поліцейські провели обшуки на території комплексу та вилучили значні активи – витвори мистецтва (понад 300 картин відомих художників), транспортні засоби тощо.

На вилучені предмети та земельні ділянки було накладено арешт. Наразі триває процедура передачі їх до АРМА.

Досудове розслідування триває, процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

25 травня 2022р.

Теги: підозра, земля, Ведмежа діброва, Медведчук

Коментарі

закарпатський українець 27.05.2022 / 12:19:14
Погоджуюсь із коментарями про "піпл" і "одну банду". Це все для відводу очей і створення видимості боротьби зі золчиністю, адже не сумніваюся, що строк давності притягнення до кримінальної відповідальності того "вічно голодного" екс-голови РДА вже минув або якраз минає. Але для галочки і показників статистичної звітності як для вищого керівництва, так для того ж "піпла, що все все схаває", подібні дії і годяться. В реальності ж це імітація боротьби із корупцією в сфері економіки. Та марга лиш сміється з народу.

Жук-2 26.05.2022 / 13:25:15
Займіться тим- маньяком- Мірко Щ. з Жденева-шо його пристроїли в Закарпат облРаді Головою Роб аппарату-ДУЖЕ Багато розкаже ДУЖЕ ІНТЕРЕСНОГО

Патріот 26.05.2022 / 10:13:03
Таку кількість га землі, да іщей в лісовому масиві, по тоді діючому законодавстві на рівні району не вирішувалось, тим більше без згоди Мінлісгоспу. Беріть вище і готуйте даяку медаль за заслуги дипломату-контрабандисту, а на той час голові ОДА, мадярону Гаваші.

350 га в майже 3 рази більше 120 га 25.05.2022 / 19:24:00
Поблизу селища Чинадійово Мукачівського району Закарпаття стоїть дача новопризначеного міністра з надзвичайних ситуацій Віктора Балоги, 47 років. Кажуть, вона має площу 350 га.https://www.mukachevo.net/ua/news/view/34502

Жук 25.05.2022 / 18:32:12
Я думаю ,що прихвостень_маньяк щербей(з малої літери,тому що не рахую ,що його прізвище заслуговує великої)

щурь вася 25.05.2022 / 15:07:27
перевірте заодно і Балогівський клан на Закарпатті вони теж багато в чому сприяли Медведчуку

Антал 25.05.2022 / 14:33:39
Не так много землиці і виділила

Спостерігач 25.05.2022 / 14:29:44
Херня яка. Якби у міжгірю вивчили земельні моменти бандита Щуря та було би у рази більше цікавих нюансів. Але піпел хаває а контролюючи органи то єдна банда та й таке

Хто то 25.05.2022 / 14:24:20
Хто це,рогова?

НОВИНИ: Кримінал

13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 3
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
» Всі новини