Закарпатські депутати просять керівництво держави врегулювати джипінг

У ході пленарного засідання 6-ї сесії Закарпатської обласної ради депутати звернулися до Верховної ради України та Кабінету міністрів України з проханням законодавчого врегулювання джипінгу.

Закарпатські депутати просять керівництво держави врегулювати джипінг

У країнах Європейського Союзу  джипінг на території дикої природи заборонений. Для цього є спеціально відведені місця, де власник чи орендар за власний кошт розрівнює зруйновану джипами чи квадроциклами землю. В Україні поки ані відповідного закону, ані такої практики немає. 

 Депутати вважають, що в Україні необхідно розвивати практику таких територій, зокрема поряд із туристичними об’єктами. Використання таких територій повинно бути платним, а орендар чи власник такої території повинен відновлювати порушений ґрунтовий покрив. 

Натомість, використання джипів та квадроциклів у природі повинне бути тільки у віданні спеціальних державних служб, зокрема Державної прикордонної служби, Державної екологічної інспекції, Національної поліції України тощо. 

У зв’язку із вищенаведеним, депутати Закарпатської обласної ради, просять невідкладно розробити та винести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт, який врегулює «джипінг» як вид дозвілля у спосіб, що не завдаватиме шкоди довкіллю, повідомляє пресслужба Закарпатської облради.

20 травня 2022р.

Теги: джипінг, врегулювання, депутати

Коментарі

щурь вася 20.05.2022 / 13:28:42
які законопроєкти, в Україні війна, а ця бидлота хоче кататися, зразу повістку в зуби і на передову разом з джипом !

НОВИНИ: Соціо

11:17
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини