На Закарпатті реконструюватимуть будівлі для проживання переселенців

Переобладнання та реконструкція будівель для комфортного проживання переселенців – важливе завдання, над яким керівництво області активно працює з міжнародними партнерами.

На Закарпатті реконструюватимуть будівлі для проживання переселенців

Зараз, зокрема, зосереджують увагу на потребах людей з інвалідністю, матерів з дітьми, багатодітних сімей, яким сьогодні найбільше необхідна така підтримка.

В області визначили локації, які можна перепрофілювати для середньострокового житла, своєю чергою Міжнародна організація з міграції відібрала кілька місць, де вона готова розпочати роботи. На зустрічі керівника ОВА Віктор Микита з координатором МОМ з надзвичайних ситуацій Марком Кіментоном та координатором МОМ із зв’язків з урядом Віталієм Криськом обговорили етапи реалізації робіт на об’єктах, терміни виконання.

Представники МОМ долучаться до нашої робочої групи, яка займається цими питаннями, аби працювати спільно в одному напрямку, повідомляють у Закарпатській ОВА.

19 травня 2022р.

Теги: реконструкція, житло, переселенці

Коментарі

Петро 20.05.2022 / 14:43:30
Ходят уперті слушки, що за поселення у "солотвинське містечко" в Тереблі керівництво Буштинської ОтГ і особисто Янчій тупо берут бабло.

Ага 20.05.2022 / 08:26:24
Тілько пустує будинків,, приміщень по області- не перелічити.звернутися на підтримку та получиш дулю з боксом

сорри 19.05.2022 / 14:15:24
Що з пустуючим і паленим "солотвинським" містечком у Тереблі? Чому туди не селять?
Або, якщо щось не так, хто відповість за "освоєння" у приватні кишені мільйонів гривень? Бушко, Ледида, ау!

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 3
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини