Реклама B3

В Ужгороді жінка через ревнощі зарізала іншу жінку (ФОТО)

Сьогодні опівночі до поліцейських Ужгорода звернувся лікар швидкої допомоги. Заявник повідомив, що до медичного закладу доставлено тіло жінки з ножовими пораненнями.

В Ужгороді жінка через ревнощі зарізала іншу жінку (ФОТО)

Опитавши сусідів потерпілої та можливих свідків інциденту, а також опрацювавши зібрану інформацію, поліцейським вдалося з’ясувати всі обставини злочину та затримати підозрювану.

Встановлено, що інцидент трапився близько 23:30 в одному з будинків на вулиці Гранітній. У цей час 27-річна жінка в приміщенні власного будинку, на грунті ревнощів, кухонним ножем нанесла поранення 35-річній знайомій. Від отриманих травм потерпіла померла на місці події. 

Фігурантку злочину поліцейські розшукали та затримали в порядку статті 208 КПК України і помістили в ізолятор тимчасового тримання. 

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1. ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). За скоєне ужгородці загрожує  до 15 років позбавлення волі. Наразі вирішується питання про повідомлення жінці про підозру та обрання їй запобіжного заходу. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпаття.

17 травня 2022р.

Теги: ревнощі, вбивство, жінка

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Рахівщині 22-річного чоловіка затримали за жорстокий напад на 83-річну пенсіонерку Фото новина
12:55
На Закарпатті за $6 000 та $11 000 намагалися переправити чоловіків до ЄС Фото новина
18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
» Всі новини