У війні з росією загинули четверо бійців Хустської тероборони (ВІДЕО)

Ще двох поранено

У війні з росією загинули четверо бійців Хустської тероборони (ВІДЕО)

"Сьогодні в результаті обстрілу противником наших позицій з танка та мінометів, загинуло четверо та поранено двоє наших військовослужбовців Хустської ТРО!", - про це пізно ввечері середи, 12 травня, у Фейсбуку повідомив депутат Закарпатської обласної ради Василь Якубець.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика.

13 травня 2022р.

Теги: війна, тероборона, обстріл, загибель, Хуст

Коментарі

Нік 2022-05-21 / 14:19:24
Адмін, видаліть коментар Реаліта 2022-05-15 / 20:11:32
Сепаратистам та про Кремлівским ботам не місце бід статею про загиблих Героїв.
Вічна память.

Мукачівець 2022-05-15 / 15:35:02
А чи відомо прізвища та імена загиблих щоб поминути по христянські

Які 2022-05-14 / 13:26:33
Які всі кончені, ті хто обливає брудом людей , які зараз там , на передку! Я впевнений, що всі хто це пише , та ще під фейковими ніками, нічим не ліпші за колаборантів , а може ними і є!Хто хоче розбиратися-на передову. Там є з ким розбиратися. Писати всі мастаки , а з автоматом ?

пенсіонер 2022-05-14 / 08:55:15
Рему.

Під...се, піди уклади контракт і озолотися. А то, су... пропутінські сидите тут у теплі та пиз... на пацанів, котрі пішли вас гнид захищати від ординців.
Чи ти думаєш, якщо би прийшли буряти і кадировці у Закарпаття то твою дружину і доньку би на згвалтували, а може й тебе?
Так многі думали і в Бучі та Ірпіні, але орки не питали які у них політичні уподобання та до якої церкви вони ходять, а грабували і убивали усіх підряд.

Рему 2022-05-14 / 08:29:22
Як цинічно говорити про якісь заробітки на смертях людей

пак най би било 2022-05-13 / 21:34:45
што ви ся за того Якубця имили, лиш не кажіть що то із тих хлопців за яких мами і жінки брали штурмом воєнкомат у хусті після Великодня, бо виходить шо вони били праві

Рем 2022-05-13 / 20:12:39
Цікаво, а яка точно зарплата зараз на передовій і які страхові виплати у випадку 200го. Війна сьогодні - це окрім патріотизму - ще й потужний бізнес-проект, який вигідний багатьом сторонам, як це було також тисячі років в історії людства до цього часу.

Слава 2022-05-13 / 20:02:02
Царство небесне хлопцям і вічна пам'ять.Герої не вмирають! Ми повинні пам'ятати і переказувати про їх подвиг всім наступним поколінням.

Автомобіль 2022-05-13 / 19:15:57
Автомобіль там до того,що як пишуть фб,в автомобілі були наші воїни і попали під обстріл.автомобіль у дірках від куль

Слава 2022-05-13 / 19:02:16
Слава полеглим героям,і не дуже лайте Якубця,бо він в цей час також є військовий і захищає Україну

пенсіонер 2022-05-13 / 18:32:35
Хлопці, мова йде за загиблих вояків-патріотів, а ви гавкаєте один на одного.
Царство Небесне загиблим Героям і Вічна їм Память. Най спочивають з Богом.
А з пиздобра..ю типу Ледиди, Русина, Погорелова,Чубірки та всього жопоблоку і регіоналів всяких мастей розберемося після війни. Лише не забудьте, бо память людська коротка.
Зараз головне дикунів ординських побороти.

Ода 2022-05-13 / 16:23:39
На всіх регіоналів паде прокляття за цю війну за загиблих людей

До Denger 2022-05-13 / 16:19:01
Ти правий але тут не про політику а про тих хто покликав у 14 році маскалів на нашу землю!!!
Слава героям!!! Вічна память воїнам!!!

danger 2022-05-13 / 16:10:39

Царство Небесне Нашим Захисникам!
Співчуваю Рідним і Близьким полеглих у цій війні !
Це Сумно!

П.С. !!! ВСІ ХТО НИЖЕ ПИСАВ КОМЕНТАРІ - ВИ КОНЧЕНІ МАРГИ !!!

!!!Загибли на війні наші земляки із Закарпаття !!!
???Замість того Співчувати ви пишете за якихось якубців ледид януковичів регионалів???

Ви хто? Ви люди вообще? Яка може бути до фраса політика в такій ситуації?!!! Безсовістні !!!

Правда 2022-05-13 / 16:05:14
Всіх регіоналів треба виловити і дати піз...ди як дали Шуфричу на блокпосту, а цесь якубець це просто перекрашений регіонал вискочка дощ пійде і з нього фарба зійде і оно повій Вам чесно нич не робить на патріотизмі все заради вигоди власної і наживи

Микола 2022-05-13 / 15:59:17
о, вже полізли жополизи і захищають ригоанального воняка

злий 2022-05-13 / 15:25:18
Всі чудово знають, що зараз робить Якубець - піариться за кілька кілометрів від "нуля"

До євген 2022-05-13 / 15:24:41
Ото бос Ледиди і Якубця Янукович якому они гузицю лезали покликав руські войська в Україну не забувайте мало май память прочистіть собі, а ми туй коло вас недалеко не жируємо та як ви Но пак ся увидиме удачі

Євген 2022-05-13 / 15:08:46
Слухайте, ви, диванні експерти. Приїзжайте до нас, ви увидите і почуствуєте всьо то шо чуствує і видить і робить ми і зокрема Василь Якубець. Закрийте свої роти погані!!!

До нижнього 2022-05-13 / 14:52:48
Він розкидував каміння а тепер збирать, а може і ледиді підшептує позиціі сидячи десь у підвалі бо оно боязливоє сцикло

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 4
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
» Всі новини