У війні з росією загинули четверо бійців Хустської тероборони (ВІДЕО)

Ще двох поранено

У війні з росією загинули четверо бійців Хустської тероборони (ВІДЕО)

"Сьогодні в результаті обстрілу противником наших позицій з танка та мінометів, загинуло четверо та поранено двоє наших військовослужбовців Хустської ТРО!", - про це пізно ввечері середи, 12 травня, у Фейсбуку повідомив депутат Закарпатської обласної ради Василь Якубець.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика.

13 травня 2022р.

Теги: війна, тероборона, обстріл, загибель, Хуст

Коментарі

Нік 2022-05-21 / 14:19:24
Адмін, видаліть коментар Реаліта 2022-05-15 / 20:11:32
Сепаратистам та про Кремлівским ботам не місце бід статею про загиблих Героїв.
Вічна память.

Мукачівець 2022-05-15 / 15:35:02
А чи відомо прізвища та імена загиблих щоб поминути по христянські

Які 2022-05-14 / 13:26:33
Які всі кончені, ті хто обливає брудом людей , які зараз там , на передку! Я впевнений, що всі хто це пише , та ще під фейковими ніками, нічим не ліпші за колаборантів , а може ними і є!Хто хоче розбиратися-на передову. Там є з ким розбиратися. Писати всі мастаки , а з автоматом ?

пенсіонер 2022-05-14 / 08:55:15
Рему.

Під...се, піди уклади контракт і озолотися. А то, су... пропутінські сидите тут у теплі та пиз... на пацанів, котрі пішли вас гнид захищати від ординців.
Чи ти думаєш, якщо би прийшли буряти і кадировці у Закарпаття то твою дружину і доньку би на згвалтували, а може й тебе?
Так многі думали і в Бучі та Ірпіні, але орки не питали які у них політичні уподобання та до якої церкви вони ходять, а грабували і убивали усіх підряд.

Рему 2022-05-14 / 08:29:22
Як цинічно говорити про якісь заробітки на смертях людей

пак най би било 2022-05-13 / 21:34:45
што ви ся за того Якубця имили, лиш не кажіть що то із тих хлопців за яких мами і жінки брали штурмом воєнкомат у хусті після Великодня, бо виходить шо вони били праві

Рем 2022-05-13 / 20:12:39
Цікаво, а яка точно зарплата зараз на передовій і які страхові виплати у випадку 200го. Війна сьогодні - це окрім патріотизму - ще й потужний бізнес-проект, який вигідний багатьом сторонам, як це було також тисячі років в історії людства до цього часу.

Слава 2022-05-13 / 20:02:02
Царство небесне хлопцям і вічна пам'ять.Герої не вмирають! Ми повинні пам'ятати і переказувати про їх подвиг всім наступним поколінням.

Автомобіль 2022-05-13 / 19:15:57
Автомобіль там до того,що як пишуть фб,в автомобілі були наші воїни і попали під обстріл.автомобіль у дірках від куль

Слава 2022-05-13 / 19:02:16
Слава полеглим героям,і не дуже лайте Якубця,бо він в цей час також є військовий і захищає Україну

пенсіонер 2022-05-13 / 18:32:35
Хлопці, мова йде за загиблих вояків-патріотів, а ви гавкаєте один на одного.
Царство Небесне загиблим Героям і Вічна їм Память. Най спочивають з Богом.
А з пиздобра..ю типу Ледиди, Русина, Погорелова,Чубірки та всього жопоблоку і регіоналів всяких мастей розберемося після війни. Лише не забудьте, бо память людська коротка.
Зараз головне дикунів ординських побороти.

Ода 2022-05-13 / 16:23:39
На всіх регіоналів паде прокляття за цю війну за загиблих людей

До Denger 2022-05-13 / 16:19:01
Ти правий але тут не про політику а про тих хто покликав у 14 році маскалів на нашу землю!!!
Слава героям!!! Вічна память воїнам!!!

danger 2022-05-13 / 16:10:39

Царство Небесне Нашим Захисникам!
Співчуваю Рідним і Близьким полеглих у цій війні !
Це Сумно!

П.С. !!! ВСІ ХТО НИЖЕ ПИСАВ КОМЕНТАРІ - ВИ КОНЧЕНІ МАРГИ !!!

!!!Загибли на війні наші земляки із Закарпаття !!!
???Замість того Співчувати ви пишете за якихось якубців ледид януковичів регионалів???

Ви хто? Ви люди вообще? Яка може бути до фраса політика в такій ситуації?!!! Безсовістні !!!

Правда 2022-05-13 / 16:05:14
Всіх регіоналів треба виловити і дати піз...ди як дали Шуфричу на блокпосту, а цесь якубець це просто перекрашений регіонал вискочка дощ пійде і з нього фарба зійде і оно повій Вам чесно нич не робить на патріотизмі все заради вигоди власної і наживи

Микола 2022-05-13 / 15:59:17
о, вже полізли жополизи і захищають ригоанального воняка

злий 2022-05-13 / 15:25:18
Всі чудово знають, що зараз робить Якубець - піариться за кілька кілометрів від "нуля"

До євген 2022-05-13 / 15:24:41
Ото бос Ледиди і Якубця Янукович якому они гузицю лезали покликав руські войська в Україну не забувайте мало май память прочистіть собі, а ми туй коло вас недалеко не жируємо та як ви Но пак ся увидиме удачі

Євген 2022-05-13 / 15:08:46
Слухайте, ви, диванні експерти. Приїзжайте до нас, ви увидите і почуствуєте всьо то шо чуствує і видить і робить ми і зокрема Василь Якубець. Закрийте свої роти погані!!!

До нижнього 2022-05-13 / 14:52:48
Він розкидував каміння а тепер збирать, а може і ледиді підшептує позиціі сидячи десь у підвалі бо оно боязливоє сцикло

НОВИНИ: Соціо

12:59
У суботу в Сільці навколішки прощалися з полеглим на війні Едуардом Поповичем
15:38
/ 1
Біженці їдуть до Праги в пошуках кращого життя, – кажуть в ПП "Ужгород - Вишнє Нємецьке"
12:14
Для дітей переселенців, що проживають у гуртожитку УжНУ, влаштували майстер клас з малювання
11:24
/ 4
22 травня Мукачево прощатиметься з полеглим у війні Героєм Олександром Услебером
10:57
На Закарпатті оголошено переможців V Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
08:25
/ 2
У Климовиці на Іршавщині попрощалися з полеглим на війні вчителем Дмитром Шалеником
17:38
/ 9
Вулиці Чубинського, Аркаса, Гнатюка, Естонська, Латвійська, Скрябіна: в Ужгороді триває процес дерусифікації
16:46
/ 4
В Ужгороді прощалися з полеглими у війні Сергієм Бірняком та Сергієм Шимоном
15:17
/ 3
ФОТОФАКТ. 128-ма закарпатська бригада вже використовує на передовій гаубиці М-777
13:41
У районній лікарні Берегова встановлюють сучасне медичне обладнання
11:57
/ 1
Закарпатські депутати просять керівництво держави врегулювати джипінг
09:36
На Закарпатті для військових провели навчання з тактичної медицини
09:32
/ 1
З Ужгорода військовим на фронт відправлять вишивані обереги
09:17
/ 8
Двоє лікарів із Хустщини загинули внаслідок ракетного удару по медичній частині у зоні бойових дій
08:02
/ 7
У Кушниці попрощалися з полеглим Героєм Василем Кострабою
22:36
ФОТОФАКТ. В Ужгороді відбувся благодійний велозаїзд у вишиванках
17:13
В Ужгороді волонтери фарбують тканину для маскувальних сіток
17:02
Розмовна англійська – в іграх: в Ужгороді переселенці допомагають вивчати іноземні мови
16:48
/ 4
Закарпатська облрада підтримала звернення громадськості щодо захисту полонини Боржава від вітряків
16:11
/ 5
В Ужгороді прощатимуться із полеглими у війні Героями Сергієм Шимоном та Сергієм Бірняком
15:48
В Ужгороді до Дня вишиванки відбувся благодійний концерт
15:45
Закарпаття отримало нову партію Starlink
13:25
На Закарпаття доставлять понад 400 курсів протиковідного препарату "Молнупіравір"
12:45
У Нацпарку "Синевир" на Закарпатті вирощують лікарські чаї
11:40
/ 2
1 червня у Яношах на Берегівщині планують розпочати будівництво сміттєпереробного заводу
» Всі новини