Помер перший президент України Леонід Кравчук

На 89-му році життя помер перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Помер перший президент України Леонід Кравчук

Про це повідомили спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук у Twitter і "Укрновини" з посиланням на джерело в сім'ї першого президента

"Відійшов у вічність перший президент України Леонід Макарович Кравчук.

Він був людиною, яка змінила хід історії України, тому я дякую Богові, що мав можливість цей відрізок земного часу товаришувати з ним", - написав Стефанчук.

Повідомляється, що Кравчук помер 10 травня о 17.00 після тривалої недуги.

Раніше про смерть Кравчука повідомив народний депутат і колишній глава ВР Дмитро Разумков у  Фейсбуку.

У кінці червня стало відомо, що Кравчук переніс операцію на серці. Тоді стан його здоров'я не коментували.

Наприкінці липня повідомлялось, що Кравчук після операції на серці уже місяць перебуває у реанімації.

11 травня 2022р.

Теги: Кравчук, смерть, президент

Коментарі

Уважний читач 11.05.2022 / 22:14:03
Для тих, хто з прогресуючою амнезією! https://www.youtube.com/watch?v=6vI0wbnbx78

Нехай 11.05.2022 / 21:54:18
Покоїться з миром

КВН 11.05.2022 / 20:24:50
Царство Небесне Людині! Амінь.

Москалі 11.05.2022 / 19:49:13
І будапештським меморандумом москалі витерли одне місце потім,треба було лишити десяток ракет,знати,що москалі скотини і обмащики

злому 11.05.2022 / 16:11:45
Казочка про величезні фінанси на утримання то основна отмазка тим подіям. А хіба не мош било просто скоротити кількість ядерної зброї, а не позбуватися її повностю? Даже кіть би лишили десяту часть од всіх ракет які у нас були, нікому би і в голову не прийшло анексовувати територію України не говоря уже про то аби нападати на ниї. Типирішні події май дешево нам обийдутся? Тим більше што з часом Америка з радостю би взяли часть витрат на утримання на себе, аби тим самим мати на границі з російов союзника з ядерною зброєю. У тот час всі ото прекрасно розуміли но кось просто рішив прогнутися под маскалю і здати інтереси країни. По суті всі попередні президенти, може кромє Ющенка, однозначено є зрадниками України

злий 11.05.2022 / 13:35:49
Не виправдовую Кравчука. Просто цікаво: а Хмара вкупі з Хамелеоном на початку 90-х, в умовах абсолютно несформованої держави без, фактично, бюджету не хотіли знайти величезні фінанси на утримання та обслуговування цього "ядерного щита"?
Не знаю, чи існував вже тоді Хамелеон, принаймні - в свідомому, дорослому варіанті, але Ільковича чудово знає, в якому стані тоді була Україна і її фінансові спроможності. А обслуговування ядерних боєголовок та їх ракет-носіїв - це не обслуговування автомата Калашникова.
Тому, панове диванні стратеги і піарники типу Хмари, пи**іти - то не мішки тягати

Хамелеон 11.05.2022 / 09:56:58
Ідеолог людиноненависницької комуністичної ідеології на території УРСР, член партії Медведчука - СДПУ(о), людина, яка започаткувала процес здачі Україною ядерного щита, людина, яка була у витоків кримінально-мафіозно-олігархічної системи України.
Земля - скловатою. АМІНЬ.

Ташка 11.05.2022 / 09:53:01
https://www.youtube.com/watch?v=JbaX7NNwIaA&ab_channel=ISLNDTV

НОВИНИ: Різне

10:11
Чиста правда: чому важливо використовувати якісну артезіанську воду не лише для пиття, а й для приготування їжі
16:27
Головні критерії вибору клініки пластичної хірургії, якими варто керуватися
12:46
Чому варто придбати букет гортензій в інтернет-магазині DonPion
23:11
Секрети здорового сну: як організувати свій відпочинок правильно
06:19
/ 3
Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія позбавили українського громадянства
21:59
Стиль і комфорт: чому кросівки стали обов’язковим елементом жіночого гардероба
21:51
Очищення повітря в приміщеннях: як досягти ідеального результату
04:17
/ 1
орбан: ми зупинили вступ України до Євросоюзу
15:39
Чому не варто економити на бетоні і де його можна замовити
15:00
Чоловічий EDC: що носять із собою сучасні чоловіки
03:28
Зеленський на саміті ЄС заявив, що виконав вимоги вступних переговорів щодо угорщини
03:16
Усі країни ЄС, крім Угорщини, підтримали допомогу Україні на 30,6 млрд євро
03:11
Усі лідери ЄС, крім орбана, виступили за переговори з Україною та звернулися до ЄК
01:06
/ 1
У орбана оголосили результати пропагандистського "референдуму" щодо України в ЄС - 95% "проти"
21:28
Дитяче взуття оптом: як сформувати вигідний асортимент для будь-якого сезону
13:22
Дитяче взуття онлайн: як обирати, щоб не прогадати
22:01
Що треба знати про ламінат
20:17
Канадські монети та їхні особливості
20:12
Чим відрізняється терапевт від сімейного лікаря
19:07
Словаччина отримала €101 млн і фіцо вже підтримує вступ України в ЄС
05:42
Президент Словаччини готує скасований у січні візит в Україну
17:43
/ 3
фіцо: Словаччина не має підстав страждати через Україну
15:28
Чому ми боїмося просити допомоги: психологія сорому і онлайн-консультації
23:44
Авто з Європи vs. авто із США: що краще для українського ринку
06:44
Ізраїль атакував Іран
» Всі новини