Теробороні офіційно дозволили виконувати завдання в районах бойових дій

Верховна Рада дозволила територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення бойових дій.

Теробороні офіційно дозволили виконувати завдання в районах бойових дій

Відповідні зміни до закону "Про основи національного спротиву" щодо надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій було прийнято парламентом у вівторок.

"За" проголосували 338 нардепів.

Зазначені зміни "покликані надати можливість територіальній обороні виконувати завдання разом з іншими угрупованнями військ (сил) або/чи угрупованнями об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройної агресії проти України в районах ведення воєнних (бойових) дій", йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Документ виключає обмеження виконання завдань територіальною обороною саме до моменту розгортання в межах такої території угруповання військ (сил) або/чи угруповання об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних дій.

Також закон прибирає норму, якою було закріплено можливість виконання завдань територіальної оборони виключно поза районами ведення воєнних (бойових) дій. Тепер їй надано можливість  здійснювати виконання завдань на всій території України включно з районами ведення воєнних (бойових) дій.

У пояснювальній записці йшлося, що прийняття законопроєкту "забезпечить значне підвищення спроможностей територіальної оборони та зробить її більш ефективною одиницею в системі сил безпеки та оборони і в цілому підвищить рівень обороноздатності України".

04 травня 2022р.

Теги: війна, тероборона

Коментарі

Закарпутець 2022-06-17 / 12:04:57
Фраєрки хотіли відсидітись і понти поганяти, зарплатку 45 кусків получати. А як неньку боронити то аяяй. Як мутити і обкрадати державу, то всі, а як боронити то ніхто. Сумно про це говорити, але факт

Вася 2022-05-16 / 11:15:30
Гандони, як мало обучену людину можна кинути на передову це злочин

salfy-для Власта катерина і др ХитроЖопих 2022-05-07 / 11:17:40
Іван ППРАВ на1000000%!

іван 2022-05-06 / 12:59:40
сикуни, піарасти і горлопани думали в ТРО заховатися, щоб на фронт не попасти, але не вийшло хитрожопі, не селфі в фейсбуках робіть, а Батьківшину захищати

Власта 2022-05-05 / 12:58:36
Мій чоловік не має відношення, ні до митниці, ні до поліції. Він - звичайна людина, як і багато інших в ТРО. І готовий захищати свою країну, якщо потрібно в любій точці, але при відповідній підготовці і навичках! Приймати закони під час війни, які роблять з людей гарматне м'ясо - це злочин! Ми цивілізована країна, з цивілізованою армією, принаймні поки такою вважаємось. І не повинні уподоблюватись армії росії. А з такими законами далеко не підеш, просто не буде з ким іти.

Наталія 2022-05-05 / 12:11:03
Берегівський ТРО було незаконно відправлено в Донецьку обл.до прийняття ВР цього закону! Коли чоловіки вступали до лав ТРО їх повідомляли про виконання певних обов'язків, згідно закону. Проте 26.04.22. було порушено діючий на той час закон і надіслано в зону бойових дій!!!! Вимагаємо повернення наших хлопців !!!!!

до Власта 2022-05-05 / 12:03:59
Но Закон-Є ЗАКОН-Положено-то ТрО ПШЛИ Служити(а не робити-та й Присягу Давали)-і в АТО-бо ТАК ТРЕБА по Службі!=Та бо там теж -"Собралися" Бувші ВИГНАНІ з Митницчі з Міліціі та й чинуші і був Хулігани-Знали шо Буде Заг Мобілізація і Буде на Фронті в АТО-Та ЛІПШЕ Думали ПЕРЕСИДІТИ в ТрО-і Дома Спати і Показатися"героєм"-Захисником для Людейі шоб ПІЛЬГИ різні Собі-А на спамому Ділі...?

Катерина 2022-05-05 / 11:45:05
101 бригаду ТрО відправили у зону бойвих дій ще ДО прийняття змін до Закону!

Софрон Софієнко 2022-05-05 / 11:29:37
Лебедя в клітку за те, що відправляє на передову бійців без військового досвіду та належної практики! Як бачите, на Закарпатті теж є стратегічно важливі об'єкти, які потребують охорони. ТрО до відправлення чудово виконувало завдання з захисту місцевості, і в цьому їх головна задача.

Власта 2022-05-05 / 10:58:56
Закарпаття по-своєму стратегічний регіон. Невідомо, чого нам тут крім ракет ще чекати. Поверніть наших хлопців з ТРО на Закарпаття, їх кинули в зону бойових дій. Їх законне місце вдома! Тим часом ВР приймає незаконні рішення, щодо ТРО.

НОВИНИ: Різне

16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
» Всі новини