Теробороні офіційно дозволили виконувати завдання в районах бойових дій

Верховна Рада дозволила територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення бойових дій.

Теробороні офіційно дозволили виконувати завдання в районах бойових дій

Відповідні зміни до закону "Про основи національного спротиву" щодо надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій було прийнято парламентом у вівторок.

"За" проголосували 338 нардепів.

Зазначені зміни "покликані надати можливість територіальній обороні виконувати завдання разом з іншими угрупованнями військ (сил) або/чи угрупованнями об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройної агресії проти України в районах ведення воєнних (бойових) дій", йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Документ виключає обмеження виконання завдань територіальною обороною саме до моменту розгортання в межах такої території угруповання військ (сил) або/чи угруповання об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних дій.

Також закон прибирає норму, якою було закріплено можливість виконання завдань територіальної оборони виключно поза районами ведення воєнних (бойових) дій. Тепер їй надано можливість  здійснювати виконання завдань на всій території України включно з районами ведення воєнних (бойових) дій.

У пояснювальній записці йшлося, що прийняття законопроєкту "забезпечить значне підвищення спроможностей територіальної оборони та зробить її більш ефективною одиницею в системі сил безпеки та оборони і в цілому підвищить рівень обороноздатності України".

04 травня 2022р.

Теги: війна, тероборона

Коментарі

Вася 2022-05-16 / 11:15:30
Гандони, як мало обучену людину можна кинути на передову це злочин

salfy-для Власта катерина і др ХитроЖопих 2022-05-07 / 11:17:40
Іван ППРАВ на1000000%!

іван 2022-05-06 / 12:59:40
сикуни, піарасти і горлопани думали в ТРО заховатися, щоб на фронт не попасти, але не вийшло хитрожопі, не селфі в фейсбуках робіть, а Батьківшину захищати

Власта 2022-05-05 / 12:58:36
Мій чоловік не має відношення, ні до митниці, ні до поліції. Він - звичайна людина, як і багато інших в ТРО. І готовий захищати свою країну, якщо потрібно в любій точці, але при відповідній підготовці і навичках! Приймати закони під час війни, які роблять з людей гарматне м'ясо - це злочин! Ми цивілізована країна, з цивілізованою армією, принаймні поки такою вважаємось. І не повинні уподоблюватись армії росії. А з такими законами далеко не підеш, просто не буде з ким іти.

Наталія 2022-05-05 / 12:11:03
Берегівський ТРО було незаконно відправлено в Донецьку обл.до прийняття ВР цього закону! Коли чоловіки вступали до лав ТРО їх повідомляли про виконання певних обов'язків, згідно закону. Проте 26.04.22. було порушено діючий на той час закон і надіслано в зону бойових дій!!!! Вимагаємо повернення наших хлопців !!!!!

до Власта 2022-05-05 / 12:03:59
Но Закон-Є ЗАКОН-Положено-то ТрО ПШЛИ Служити(а не робити-та й Присягу Давали)-і в АТО-бо ТАК ТРЕБА по Службі!=Та бо там теж -"Собралися" Бувші ВИГНАНІ з Митницчі з Міліціі та й чинуші і був Хулігани-Знали шо Буде Заг Мобілізація і Буде на Фронті в АТО-Та ЛІПШЕ Думали ПЕРЕСИДІТИ в ТрО-і Дома Спати і Показатися"героєм"-Захисником для Людейі шоб ПІЛЬГИ різні Собі-А на спамому Ділі...?

Катерина 2022-05-05 / 11:45:05
101 бригаду ТрО відправили у зону бойвих дій ще ДО прийняття змін до Закону!

Софрон Софієнко 2022-05-05 / 11:29:37
Лебедя в клітку за те, що відправляє на передову бійців без військового досвіду та належної практики! Як бачите, на Закарпатті теж є стратегічно важливі об'єкти, які потребують охорони. ТрО до відправлення чудово виконувало завдання з захисту місцевості, і в цьому їх головна задача.

Власта 2022-05-05 / 10:58:56
Закарпаття по-своєму стратегічний регіон. Невідомо, чого нам тут крім ракет ще чекати. Поверніть наших хлопців з ТРО на Закарпаття, їх кинули в зону бойових дій. Їх законне місце вдома! Тим часом ВР приймає незаконні рішення, щодо ТРО.

НОВИНИ: Різне

14:41
Зеленський підтвердив, що бійців з "Азовсталі" мають повернути Україні
12:39
Втрати ворога: 28 850 окупантів, 1278 танків, 3116 бойових броньованих машин
10:26
Окупанти планують наступ у напрямку Ямпіль-Сіверськ – зведення штабу
09:09
ППО для України: у новому пакеті допомоги від США є ЗРК Patriot – WP
18:19
/ 7
Зброя до України надходить рекордно швидко, іноді за години – посольство США
14:10
Як грамотно вибрати та придбати меблі для дому?
14:06
/ 1
Втрати ворога: 28 700 військових, 1263 танки, 3090 бойових броньованих машин
08:19
/ 1
Росіяни йдуть у наступ біля Лисичанська і Сєвєродонецька – зведення з фронтів
22:25
Кільце для нього — легкий та успішний вибір
21:30
Бійці "Азову" вийшли на зв'язок: командування на заводі "Азовсталь"
20:54
Сенат США остаочно схвалив виділення Україні $40 млрд допомоги
20:50
G7 погодила виділення $18,4 млрд для функціонування України в травні - липні – ЗМІ
18:56
Угорський MOL таки готується до відмови від російської нафти
17:30
/ 1
З "Азовсталі" вийшли ще майже тисяча захисників Маріуполя
09:51
/ 1
Втрати ворога: 28 500 окупантів, 1254 танки, 595 артилерійських систем
08:22
На чотирьох напрямках наступ і штурмові дії ворога провалені – зведення з фронтів
06:21
Єврокомісія офіційно запропонувала створити новий механізм для відбудови України
01:09
Польща, Румунія, Угорщина, Словаччина та Чехія отримають 248 млн євро на допомогу біженцям з України
15:14
Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан
13:49
Фінляндія і Швеція подали заявки на вступ у НАТО
10:51
Втрати ворога: 28 300 військових, 1251 танк, 3034 бойові броньовані машини
10:45
На Закарпатті у квітні ціни на продукти харчування зросли на 3,4%
07:59
Ворог зосередився на утриманні позицій, на Донбасі намагається наступати - зведення з фронтів
07:50
Як використовувати сміттєскидач та для чого він потрібен?
07:21
/ 1
Єдино прийнятним завершенням війни буде відновлення України в кордонах 1991 року – Резніков
» Всі новини