На Закарпатті викрили харків’янина, який за 20 тис доларів взявся переправляти призовників через кордон (ФОТО)

Перевіряється інформація щодо причетності до незаконного бізнесу працівників військкоматів, лікарів та прикордонників

На Закарпатті викрили харків’янина, який за 20 тис доларів взявся переправляти призовників через кордон (ФОТО)

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури викрито і затримано 38-річного харків’янина в межах кримінального провадження щодо незаконного переправлення через кордон громадян України призовного віку за грошову винагороду (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, громадянин налагодив схему одержання коштів за організацію переправлення чоловіків за кордон в обхід обмежень, встановлених у зв‘язку з військовим станом у державі. Він сприяв ухилянтам в одержанні медичних довідок про непридатність до проходження військової служби. В подальшому, на підставі цих документів, громадяни могли перетнути держкордон через офіційні пункти пропуску. Спробу одного з «клієнтів» виїхати таким чином припинено вчора на пункті пропуску «Вилок». 

Правоохоронці затримали і основного фігуранта злочину у м. Виноградів. У автомобілі «Mercedes-Benz G63», на якому він пересувався, знайшли та вилучили 20 тисяч доларів, що призначалися як оплата за виготовлення і передачу фальсифікованих документів, і близько 7 тисяч євро. За місцем проживання чоловіка в Берегівському районі також проведено обшук, виявлено грошові кошти в сумі 40 тисяч доларів, електронну техніку, флеш-носії, мобільні телефони, а також печатки. 

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Викриття злочину здійснено прокурорами спільно зі співробітниками відділу міграційної поліції та слідчими відділу Ужгородського райуправління поліції ГУ НП в Закарпатській області за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Як наголошує в публікації про цю подію Державне бюро розслідувань, "перевіряється інформація щодо причетності до незаконного бізнесу працівників військкоматів, лікарів та прикордонників.

Зокрема, за оперативною інформацією, за сприяння харківського «бізнесмена» в одному з центрів комплектування і соціальної підтримки у Закарпатській області чоловіки нібито проходили військово-лікарську комісію, яка визнавала їх непридатними до військової служби у воєнний час з одночасним виключенням з військового обліку."

03 травня 2022р.

Теги: призовники, кордон

Коментарі

Гуму не тягніть 03.05.2022 / 18:48:41
Поки йому обирають-повідомляють... Гелендеваген - вже хлопцям на передову сятого Джавеліна підвозити. Цьому чмирю і так не треба вже.

Микола 03.05.2022 / 18:15:06
панаєхало п@дарів, і зразу гнили за рішалово "взялися"

НОВИНИ: Кримінал

15:16
/ 3
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 6
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
» Всі новини