Жінка, яка допустила побиття до смерті власної доньки вітчимом, перебуватиме під домашнім арештом

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області розглянуто клопотання орану досудового розслідування про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 37-річній мешканці Ужгородського району, яка підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 135 КК України.

Жінка, яка допустила побиття до смерті власної доньки вітчимом, перебуватиме під домашнім арештом

Як вбачається із матеріалів клопотання, наприкінці 2021 року чоловік підозрюваної, на тлі конфлікту, будучи розлюченим через поведінку її малолітньої доньки, яка намагалася уникнути такого, перебуваючи за адресою їхнього спільного проживання, знаючи достовірно про те, що донька підозрюваної є малолітньою, не зважаючи на її безпорадний стан та маючи перевагу в силі, протягом тривалого часу наносив потерпілій численні удари, що призвело до різного роду травм, у тому числі тяжких тілесних ушкоджень.

В цей час підозрювана, яка знаходячись поряд зі своїм чоловіком, усвідомлюючи, що її малолітня донька перебуває у небезпечному для життя стані внаслідок отриманих травм, не вжила всіх можливих заходів для надання їй необхідної медичної допомоги та залишила її в небезпеці, в результаті чого остання померла.

При обранні запобіжного слідчим суддею було досліджено обґрунтованість пред’явленої підозри, враховано тяжкість вчиненого кримінального правопорушення, той факт, що підозрювана є раніше не судимою особою, має постійне зареєстроване місце проживання, належну процесуальну поведінку підозрюваної, на підставі чого слідчим суддею було зроблено висновок, що для забезпечення належної процесуальної підозрюваної та уникнення можливих ризиків достанім буде застосувати відносно підозрюваної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний період доби. 

При цьому слід вказати, що підозрювана повністю заперечує свою вину оскільки не мала можливості стати на захист своєї дитини. 

Наразі триває досудове розслідування.

Чоловік підозрюваної перебуває під вартою, відносно нього до суду  вже скеровано відповідний обвинувальний акт, повідомляють в Ужгородському міськрайонному суді.

26 квітня 2022р.

Теги: смерть, донька, побиття

Коментарі

Адмін 28.04.2022 / 00:05:16
Лоці, вас у школі навчили писати, але не навчили читати? Прочитайте, хто є автором тексту, і зверніться зі своїми претензіями за адресою

Лоці 27.04.2022 / 23:01:03
Хто пише ТАК новину? Ви вставили нецікавий кусок з ухвали суду, ще й з помилками. Сьогодні журналістами йдуть працювати прибиральниці?

НОВИНИ: Кримінал

15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 4
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
» Всі новини