На Закарпатті вперше вводять комендантську годину: сьогодні з 23:00 до 5:00 заборонено перебувати на вулицях

Брифінг про необхідність введення комендантської години у Великодню ніч сьогодні провели голова Закарпатської військової адміністрації Віктор Микита, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

На Закарпатті вперше вводять комендантську годину: сьогодні з 23:00 до 5:00 заборонено перебувати на вулицях

Як ішлося на брифінгу, ворог відмовився від перемир’я, можуть бути провокації, бомбардування, тому прийнято  рішення на всій території України ввести комендантську годину з 23:00 сьогоднішнього вечора до 5:00 завтрашнього ранку.

Таке ж рішення прийняли на раді оборони області, де розглянули всі ризики. На Закарпатті з 23:00 до 5:00 цієї ночі заборонено перебувати на вулицях населених пунктів. Національна поліція буде це посилено контролювати.

Досі у нашому краї не вводили комендантську годину, для цього не було підстав, але  інформація, яка є зараз, змусила прийняти таке рішення.

Освячення пасок почнеться із 5 години ранку.

23 квітня 2022р.

Теги: комендантська година

Коментарі

пенсіонер 2022-04-25 / 09:52:10
Якщо достеменно знаєш і маєш докази, звернися з письмовою заявою в сБУ.

Пенсіонеру 2022-04-24 / 22:54:07
Не гундяєв з медведчуком і ледодою купили микиті посаду губернатора?

пенсіонер 2022-04-24 / 15:08:33
Хто дасть відповідь, куди йдуть гроші від освячення пасок, той порозуміє чому гундяєвські попи їх навіть вночі святять.

Правильно робили 2022-04-24 / 14:04:02
Закарпатці не вірять контрабандній владі в області

До 777 2022-04-24 / 13:27:02
І інші так робили не лиш московські.

777 2022-04-24 / 11:41:54
Комендантську годину ввели по цілій Україні, а не Микита особисто, але гундяівським московським попам начхати на на наші закони, як і путіну і вони нормально всі вночі святили паски, бо їм дня мало, ясна річ, небуде поліція людей розганяти, але на гундяівських попів треба штраф накласти, щоб закони наші поважали, всеж таки військовий стан в країні.

??? 2022-04-24 / 08:30:55
Не упала на дурного Микиту бімба?

Пак Іршава 2022-04-24 / 00:40:25
До "Егана".Ви молодчинка,грамотно розтлумачили...Хай народ думає...

Читатель 2022-04-23 / 22:48:25


Меня зовут Владимир Форсюк. Я идиот. Совковый идиот. Абсолютный. Простите меня, пожалуйста


Еган 2022-04-23 / 21:18:59
Народ,ви зовсім з глузду з'їхали? У країні- війна,а ворог зовсім немає клепки в голові,і що йому стукне - ніхто не знає.Якщо щось станеться- хто буде відповідальність на себе брати?У краї купа переселенців.Якщо в звичайні роки люди з кошарами стояли до Корзо,то зараз могли б бути від Кафедрального до Радванки.І хто дасть гарантію, що там не може бути когось не зовсім нашого.А вам найбільший гріх - кошар не посвятити.Можна подумати тут самі святі пишуть.Дома посвятіть водою свяченою,молитву почитайте.А головне- не робіть гадості один одному. І вранці,якщо дуже хочеться,ніхто не забороняє посвятити

Коп 2022-04-23 / 20:40:47
з 23:00 до 5:00 Микита буде тягнути контрабанду подалі від людських очей і крадену гуманітарку по ринках розвозити.

Лемко 2022-04-23 / 17:58:56
Упц упц
Якщо у всеночну зірвуть якусь міну між вірниками Упц мп, то маєж готову провокац. Думай

Вірянин 2022-04-23 / 17:57:32
Злякався Микита своїх братів мацкалів? Чи просто вирішив нагадити?

Сергiй 2022-04-23 / 17:48:35
Якщо по вокзалу Краматорська вдарили ракетами то нема гарантій, що кончені москалі по церквах не повторять. От і страхуються. Що посади бояться втратити - теж правда.

Ужгородець 2022-04-23 / 17:44:09
Все вірно міри безпеки!!! Люди не суітіться

УПЦ УПЦ 2022-04-23 / 17:03:12
Питання.У всіх храмах в 2-00 починається всенічна служба, у всіх церквах які зустрічають завтра Великдень,як мирянам потрапити до храмів?

Пак Іршава 2022-04-23 / 16:29:55
Іване,ти повний іван...

Іван 2022-04-23 / 16:28:07
Священники відмовилися ділитися з Микитою пожертвами, от і результат.

Микола 2022-04-23 / 15:56:04
'Вірянине", ти поклоняйся вбивці гундяєву, будеш їсти паску з кров'ю вбитих діточок і українців!!!

Вірянин 2022-04-23 / 15:49:16
Контрабандисти Микита з Чубірком поклоняються золотому тельцю. Обгадили людям свято

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини