В Ужгороді навчали, як поводитися в кризових ситуаціях (ФОТО)

22 квітня в Ужгородській публічній бібліотеці пройшов тренінг «Психічне здоров’я в контексті кризи».

В Ужгороді навчали, як поводитися в кризових ситуаціях (ФОТО)

Це був тренінг про те, як надавати першу психологічну допомогу у кризових ситуаціях. Проводили його Nsiri Nasir, менеджер психічного здоров’я MSF та Наталія Касим, психологиня MSF.

На тренінгу говорили про те, хто саме може надавати ППД (психологічну допомогу), де і коли можна її надати. 

Крім того, в блок тренінгу включена була  базова психоедукція - як говорити з людьми про психічне здоров‘я, що це таке взагалі і хто потребує підтримки і особливої уваги під час надзвичайних подій. Оскільки MSF має надзвичайно багатий досвід роботи в ситуаціях воєнних конфліктів, епідемій і катастроф, представники цієї організації раді були поділитися інформацією з тими, хто стикається і працює з людьми, що постраждали від війни.

Тренінг був розрахований для  волонтерів, представників громадських організацій, психологів та   представників Національної поліції.

P.S. «Лікарі без кордонів» (фр. Medecins sans frontiers,MSF) — незалежна міжнародна медична гуманітарна організація. Лауреат Нобелівської премії миру 1999 року за гуманітарну діяльність та допомогу постраждалим під час збройних конфліктів, від природних і техногенних катастроф.

 

 

 

Провідна бібліотекарка Ужгородської публічної бібліотеки Андріана Гузак

23 квітня 2022р.

Теги: тренінг, кризові ситуації

НОВИНИ: Соціо

21:14
Ужгородці петицією закликають владу створити парк "Чорні озера"
19:02
/ 3
Мінкульт раптом перестав бачити порушення вимог законодавства при спорудженні 13-поверхівки у центрі Ужгорода
00:52
ВІДЕОФАКТ. У горах на Рахівщині прикордонники зустріли двох ведмежат
12:59
/ 2
У Колочаві на Хустщині попрощаються з померлим захисником Василем Крільо Фото новина
12:55
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Русланом Тороповим Фото новина
02:33
/ 7
"Апостол Закарпаття" без однієї легені
01:50
На Закарпатті будівельники зводять останню секцію мосту через Тису між Україною та Румунією Фото новина
01:11
В Ужгороді патрульні знайшли паспорт словака, через втрату якого той не міг повернутися додому Фото новина
01:03
Сільрада Кам'янського на Берегівщині суттєво переплатить за реконструкцію будинку культури - ЗМІ
11:11
/ 2
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим на війні з росією Олексієм Суворовим Фото новина
00:00
ВРП звільнила хустського суддю Савицького і рахівського суддю Тулика
23:43
/ 17
Голова Закарпатського апеляційного суду Фазикош задекларувала $70 тис. готівкою, 3 млн грн у криптовалюті, новий будинок і внесок за квартиру з машиномісцем
23:23
/ 4
В.о. начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області призначений Сергій Туренок Фото новина
17:26
/ 5
Закарпатця покарають за жорстоке поводження з конем на Буковелі Відео новина
15:14
За наслідками пожежі в будівлі колишнього ресторану "Лев" у Хусті рятувальникам вдалося відстояти 1-й поверх Фото новинаВідео новина
04:26
/ 7
У четвер колективу УСР в Закарпатській області представлять нового очільника – Тимура Квеквескірі Фото новина
02:33
На Закарпатті майже удвічі зросла захворюваність на гепатити, бо більше виявляють – ОВА
02:22
Новий КПП "Велика Паладь-Нодьгодош" на угорському кордоні відкриють 8 квітня
23:17
/ 3
У Перечині за 50 млн грн відремонтують школу для релокації ліцею з Краматорська Фото новина
20:13
ФОТОФАКТ. В Ужгородському замку оселилися сірі сови з совенятами
16:03
/ 2
ФОТОФАКТ. В Ужгороді муніципальні автобуси прикрасили до "Сакура Фесту"
14:44
В Ужгороді вчасно врятували від вогню приватний будинок Фото новина
03:37
/ 5
Кулеметник "Абрамс"
21:48
/ 1
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 5
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
» Всі новини