На Ужгородщині затримали організаторів незаконного каналу переправлення призовників через кордон (ФОТО)

Викрито схему незаконної міграції чоловіків призовного віку. У рамках кримінального провадження щодо організації незаконного переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України) затримано мешканця Харківщини та двох закарпатців.

На Ужгородщині затримали організаторів незаконного каналу переправлення призовників через кордон (ФОТО)

За даними слідства, один із учасників протиправної займався пошуком осіб, готових надати грошову винагороду за можливість перетнути кордон України в обхід офіційних пунктів пропуску. Такі чоловіки потягом прибували в Ужгород, звідки їх розвозили по території району та надавали тимчасове житло. У подальшому провідник забезпечував їх проходження лісистою територією до кордону зі Словаччиною. Так, за незаконне переправлення особи одержували 4500 доларів США з людини.

Вчора на Перечинщині правоохоронці у порядку ст. 208 КПК України затримали фігурантів саме під час чергової спроби незаконного переправлення трьох осіб. Проведено ряд обшуків, зокрема і в помешканнях, де розміщували нелегальних мігрантів. Вилучено транспортні засоби, а також грошові кошти – 13 500 доларів США – оплату за незаконний перетин держкордону.

Заходи із викриття правопорушення прокурорами проведено спільно з оперативниками міграційної поліції Закарпаття, слідчими Ужгородського РУП, співробітниками оперативно-розшукового управління Чопського прикордонного загону та спецпідрозділом КОРД. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозри та обрання міри запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

21 квітня 2022р.

Теги: переправлення, призовники, кордон, схема

Коментарі

вова 21.04.2022 / 13:42:33
упростить всё нужно в военное время. На Востоке люди нужны, а тут предприниматели ушлые. Не справедливо!

НОВИНИ: Кримінал

13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
» Всі новини