Сійярто використав тези роспропаганди на виправдання рішення не постачати зброю Україні

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто використав тези російської пропаганди щодо ракетних ударів по Львову для виправдання рішення угорського уряду не постачати зброю Україні і не дозволяти транзит.

Сійярто використав тези роспропаганди на виправдання рішення не постачати зброю Україні

Про це він заявив під час пресконференції з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал Hirado.

"Найважливішим аспектом для нас тут є безпека Угорщини, ми зробимо все можливе, щоб Угорщина не була втягнута війну. Тому ми досі не постачаємо озброєння в Україну і не дозволяємо поставки зброї через Угорщину безпосередньо в Україну", – сказав Петер Сійярто.

Він вважає, що правильність цього рішення угорського уряду підтверджувалася неодноразово навіть останніми днями. Зокрема, угорський міністр використав пропагандистські заяви РФ про нібито знищення західних поставок зброї на околицях Львова внаслідок російських ракетних ударів 18 квітня.

"Ми не хочемо, щоб подібні сцени відбувалися в населених угорцями районах поблизу угорсько-українського кордону", - сказав Сійярто.

"Водночас, звичайно, ми виступаємо за територіальну цілісність і суверенітет України і продовжимо найбільшу гуманітарну операцію в історії Угорщини, а також прийом біженців з України", - додав він.

Раніше Пентагон заявив, що не має інформації про те, щоб якась із надісланих Україні партій військової допомоги була знищена атаками РФ.

Таким чином там, прокоментували заяви з Росії про те, що ракетні удари поцілили у склади, де нібито зберігалася зброя від західних союзників.

19 квітня 2022р.

Теги: Сійярто, зброя, пропаганда

Коментарі

злий 2022-04-20 / 15:53:59
Залякування? У нас, неборе, війна. А ти підпрацьовуєш на ворога

Михайло 2022-04-20 / 15:23:29
До злого...ооооо починаються залякування.Бачу увас з москальями один менталітет тільки прапора різні.

злий 2022-04-20 / 15:05:53
Михайлові
Ти не з дивана пишеш?
Ніхто тут, неборе, не обурюється, що Закарпаття не обстрілюють. Просто пояснюють таким, як ти, що: 1. жодної заслуги підпутінського орбана тут немає 2. що повітряні перевезення за умови активності мордорських засобів ППО ні безпеки жодної нам не гарантують, ні безпеки доставки надважливих в умовах війни поставок зброї.

Всі ваші з Ужгородцем фантазії чомусь дивним чином узгоджуються з орбанутою гібридною пропагандою. А тому очікуй, коли в умовах війни вас знайдуть, візьмуть за яйця і за них же підвісять за підігрування ворогу

злий 2022-04-20 / 14:41:18
Михайлові
Те, що "Закарпаття не бомблять через Орбана" - фантазії мадярської гібридної пропаганди, що її тут активно поширюють місцеві мадярони

злий 2022-04-20 / 14:39:19
Гуцулові
Так воно думає, що воно щось розуміється на війні, обзиваючи інших диванними героями ( А само чомусь не на фронті і пише з дивана. І поняття не має про ППО і проблеми з повітряними перевезеннями

Михайло 2022-04-20 / 13:58:13
Я реаліст шановні насамперед а потім патріот.Скільки вас шановні дописувачі на передовій? Жодного! Диванні генерали які обурюються чого Закарпаття не стріляють...Ви нормальні? Ви читаєте що пишете?

Гуцул до ужгородця 2022-04-20 / 11:11:06
Неможна перевозити зброю на літаках, це небезпечно, це вже неодноразово наголошували. Орки можуть, не дай Бог, знищити літак.

пенсіонер 2022-04-20 / 09:42:19
Ото шановні закарпатці, читаючи коментарі, прикиньте скільки у Закарпатті колаборантів, котрі дружину свою підставлять під бурята, лиш би їм не дали у писок та майно не забрали. Бидлота міщанська.
Вони думають лише про контрабанду та про євробляхи, а не про війну. Хай інші за них гинуть.
Нікого не впустити до України із тих, хто виїхав за кордон і не повернувся на заклик нашої влади прийти захищати нашу державу.
Живіть там, ще й файту туди заберіть, якщо вам ваша держава не потрібна.

Запитання 2022-04-20 / 09:09:34
До Ужгородця, Мукачівця, Михайла та їм подібним. Скільки ви отримали срібреників від мадярського пуйла?

Вік 2022-04-20 / 08:04:59
До михайло ужгородця мукчівця і таких самих місцевих патріотів. Ви телевізор дивитесь? Буча ізюм Харків? Чи ви не розумієте, що треба чим більше зброї щоб чим поскоріше вигнати тих скотів москалів? Ви хуторяни срані думаєте відсидітися і щоб інші все зробили, а ви з боку тихенько чи може думаєте , що москаль вас пожаліє? То дивіться на Маріуполь як жаліє. Не будьте конченими . Ніхто не хоче щоб його бомбили, діти однакові усюди і їх однаково шкода і в Харкові і у Львові і в Мукачево , але єдине, що може їх вберегти- вигнати нахер москалів чим скоріше, а це зброя багато від всюди. Думайте вже бл головою. Маєм тих москальських пдрів зробити разом і так щоб і не думали лізти до нас

Михайло 2022-04-20 / 07:45:44
До Бубу....Сам подумай....Чи утебе сімї не має?

Михайле 2022-04-20 / 06:32:12
А чому Чернівці теж ні? Там ніби орбана під боком нема.
А на Мадярщині "зациклюються" бо вона певно стопорить потрібні вантажі від своїх південних сусідів. Ті те ж би прислали щось корисне і дуже потрібне.
Нічого, як ся у нас каже: на кінци кербач лусне!

Вуву 2022-04-20 / 02:08:29
Чуєш. Махайло а чого безпека дому має бути пріорітетнішою за безпеку країни

Михайло 2022-04-20 / 01:59:03
Ужгородець правий на всі 100.Якщо Закарпаття не бомблять із за Орбана то дякую орбану за це.Війна війною держава державою але найголовніше у житті це безпека своєї сімї та дому.

мукачівець 2022-04-20 / 00:21:20
ужгородець то правий. єдина причина по якій ужгород і мукачево не бомбили це "злий Орбан". а бідному населенню Ізюма краще від розбомбленого Закарпаття не стане.

Ужгородець злому 2022-04-19 / 23:14:43
Якщо ти злий, то це ще немає означати, що і придуркуватий.. сподіваюсь на краще. Невже тобі хочеться бачити у телебаченні кров і шматки тіл дітей на вулицях Ужгороду? Ту зброю можна перевозити і на літаках. Ось ти на кого працюєш? На диванних героїв зза океану? Могли б і своїх солдат надіслати для допомоги! Але не пришлють! Як того не зробили і Чехії 1968 року, і у Польщі 1980 , і до Угорщини теж у 1956..

Вік 2022-04-19 / 23:14:00
А сіярто разом з його патроном орбаном теж треба по тій же адресі піти за тою рускою москвою. Коли ми вистоїмо і погоним нах москалів, то думаю треба усі зусилля покласти на те , щоб ці діячі отримали належну оцінку і були позбавлені коштів ЄС. Тоді я думаю угорці задумаються: чи так добре жити за цієї банди орбана, бо поки він бере гроші і з ЄС і від путлєра , то буде далі продовжувати умнічати і розказувати як в Україні ображають Угорщину і угорців!

Вік 2022-04-19 / 23:03:33
До ужгородця: ти про що зібрався задумуватися? Чи перевозити зброю для наших хлопців, які гинуть без неї? Ти дійсно про це? Тобі це моспропаганда наспівала? А може це ти нашим , що там стоять скажеш? І тим, що в Маріуполі і біля ізюма і іншим. Шо скажеш їм це- падаль ? Якщо ні, то сука не тринди тут і іди за рускім кораблем

злий 2022-04-19 / 22:53:10
Михайле, ніхто не зацислюється. Просто йде системна констатація і фіксація пропутінської, антиукраїнської позиції орбана і Ко. Щоби стало очевидним очевидне - за фактом його діяльності Орбан є ворогом України. І до нього треба ставитися як до ворога

злий 2022-04-19 / 22:49:36
Ужгородець, може включиш мозги? путіну не треба жодного приводу, щоби пуляти ракетами по наших містах. Він вже всі приводи придумав давно - денацифікація, демілітаризація України і т.д. Тому чого ти тут добиваєшся? Щоби ми не ввозили зброю, яку самі ж випрошували в Заходу, підняли ручки і здалися? Ти на кого працюєш?

НОВИНИ: Різне

16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
» Всі новини