У війні з російським окупантом загинув працівник Закарпатського гідрометцентру Володимир Рубець (ФОТО)

Боронячи Україну та українськийнарод, на фронті поліг Володимир Рубець.

У війні з російським окупантом загинув працівник Закарпатського гідрометцентру Володимир Рубець (ФОТО)

Про таке повідомляють у Закарпаському обласному центрі з гідрометеорології.

Як ідеться в повідомленні центру, Володимир Рубець працював в установі  з 2014 року, відповідаючи за підтримку та розвиток гідрологічного моніторингу Закарпатської воднобалансової станції.

Герой загинув ще 31 березня, однак тіло воїна наразі знаходиться в зоні активних військових дій, на території Запорізької області, та не може бути доставлено для поховання на рідній землі.

У загибулого залишились батьки, дружина, дворічний син та сестра. 

14 квітня 2022р.

Теги: війна, окупанти, Герой, загиблий, Володимир Рубець

Коментарі

Слава Україні!!! 14.04.2022 / 23:26:28
Вічна пам'ять герою!!!

До нижньої 14.04.2022 / 21:35:10
У кожного свої аргументи: у вчителя зарплата до 10 тис, у викладача біля 11, у працівника сфери культури - 7 тис.ітд. З вашою позицією - цих людей скоро теж поженуть у 4ій хвилі мобілізації на фронт, щоб РФ-армія не добралася із груповими згвалтуваннями до жінок, дівчаток, пенсіонерок Західної України. І ці непідготовленість письменники, педагоги, художники як пушечне мясо дуже швидко будуть ліквідовані, коли водночас ваші чоловіки-заробітчани,отримавши свого часу адекватну військову підготовку, щовечора сидять по пивних барах в країнах ЄС. З вашим підходом ГОТУЙТЕСЯ зустрічати рашистських гвалтівників скоро і тут.

До РЕМа 14.04.2022 / 21:10:47
Вочевидь тоті завробітчани, про котрих негарно пишете, саме через НЕЛЮДСЬКІ умови проживання й втікли з неньки України. Через тотальну корупцію в державі, простим не злодійкуватим людям геть важко тут виживати. Дружина 15ть років бібліотекарем працює. Знаєте скільки отримала зарплати та авансу за березень? 4'800грн! ПіпеЦ. Як з тих копійок, що отримала на Державній роботі можна вижити? Вочевидь розраховано що красти має? Але не в бібліфотеці, вочевидь. От тому й тікають звідси люди. Перепрошую через, можливо нетолерантну відповідь. З повагою.

Рем 14.04.2022 / 20:55:17
Скоріш за все - людина добровільно пішла на фронт. Можливо - і не мав тривалої військової підготовки. Чесна і патріотична позиція. Зате 1-2 млн заробітчан, свого часу у військову підготовку яких з державного бюджету були потрачені немалі податки, думають, що їх будинки, дітей, жінок від бомбардувань, вбивства та групового згвалтування буде захищати скоро 4-та хвиля мобілізації:вчителі, викладачі, музиканти, письменники і в цілому ті, хто не зміг отримати нормальної військової підготовки. Свиняча і паскуда позиція з боку наших заробітчан, бо з міліонів до країни повернулися поки що навіть ще й не десята частина.

пенсіонер 14.04.2022 / 17:35:17
Царство Небесне. Вічна память тобі вояче.

НОВИНИ: Соціо

15:12
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 1
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 7
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
» Всі новини