Такі заняття стали вже традиційними в стінах установи.
В залі звучала тихенька, заспокійлива, медитаційна музика, яка чудово налаштовувала на творчість. Дітки, деякі разом зі своїми мамами та бабусями, мали можливість долучитися до чарівного світу мистецтва, відпочити душею й тілом. Кожен з учасників отримав для роботи всі необхідні матеріали й віддався своїм мріям, фантазіям, що, на жаль, нині такі далекі від наших життєвих реалій. Діти працювали на вільну тему, що дозволило їм отримати максимальну користь й задоволення, а це, разом з тим, підсилило терапевтичний вплив заняття.
До слова, на початку свого розвитку арт-терапія включала лише образотворче мистецтво, проте в подальшому успіх в лікуванні був помічений при використанні акторської гри, співу, танцювальної діяльності. Таким чином, людина може не тільки розслабитися, але і позбутися від багатьох комплексів, розібратися у внутрішньому «Я», поліпшити настрій, знайти гармонію з навколишнім світом.
Її цінність полягає в отриманні можливості нормалізувати психоемоційний стан, а також навчитися самовиражатися, пізнати себе.
Мистецтво допомагає висловити почуття людини, такі як гнів, розчарування, радість, образу, внаслідок чого він хоче позбутися "внутрішньої тяжкості", відкривається для світу.