На Закарпатті киянин намагався перетнути кордон за хабар у 3 тис доларів (ФОТО, ВІДЕО)

Житель столиці запропонував прикордоннику Мукачівського загону три тисячі доларів хабаря, аби покинути країну та втекти від мобілізації.

На Закарпатті киянин намагався перетнути кордон за хабар у 3 тис доларів (ФОТО, ВІДЕО)

Для перетину кордону 33-річний чоловік обрав пункт пропуску «Солотвино», що на кордоні з Румунією. Під час проходження прикордонного контролю він спробував надати інспектору неправомірну грошову винагороду, на що отримав категоричну відмову. 

Співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно з офіцером оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону факт надання неправомірної вигоди задокументували та на адресу Тячівського відділу поліції ГУ НП у Закарпатській області направили повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.369 ККУ.

Всього впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону припинили 16 спроб незаконного перетину кордону особами чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Восьмеро з них, розуміючи, що їм не дозволять виїхати до сусідніх країн, спробували обійти пункти пропуску, ще 8 намагались перетнути кордон за недійсними документами.

30 березня 2022р.

Теги: хабар, кордон

Коментарі

Правда 30.03.2022 / 14:55:06
Приблизно співставні суми ще недавно на зимній сесії збирала ЗАВКАФЕДРИ однієї із кафедр ужну - проф. Г. В. М. Збирала за комплексне вирішення всіх предметів на сесії по 1000 долларів з кожного студента. І всі такі ЗАВКАФЕДРИ в соцмережах зараз оруть "слава Україні", а на літній сесії, не маю сумнівів, продовжать під кришуванням силових структур свої кримінальні діяння.
Орати "слава Україні" та навіть стріляти по ворогові зі зброєю в руках - це одна річ. А побудувати ЦИВІЛІЗОВАНУ, некорумповану,демократичну країну - на порядок важче.

НОВИНИ: Кримінал

13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
» Всі новини