В одній із громад на Закарпаття місцеві разом із переселенцями висадили першу картоплю (ФОТО)

У Дубриницько-Малоберезнянській громаді в Ужгородському районі вимушені переселенці разом з місцевими мешканцями висадили першу картоплю.

В одній із громад на Закарпаття місцеві разом із переселенцями висадили першу картоплю (ФОТО)

Про це повідомляє Агенція регіонального розвитку Закарпатської області у Facebook.

"В цих складних умовах одним з найважливіших питань, яке може бути вирішено в територіальних громадах — не допустити голоду, створити умови самозабезпечення громад основними продуктами харчування, які можуть і мають бути вирощеними у громадах. Виробництво цих продуктів має бути в обсягах, достатніх для недопущення гуманітарної кризи, а також для забезпечення Збройних Сил України — про це, в своєму листі до обласних військових адміністрацій наголошує Міністерство розвитку громад і територій України від 28.03.2022 року. Для цього прийнята спеціальна програма "Сади перемоги", що сприяє самозабезпеченню харчовими продуктами, обробітком та засадженням земельних ділянок особистими селянськими господарствами, кожною міською сім’єю, що має дачну ділянку, кожною територіальною громадою, що володіє комунальними землями.

Прикладом цього стала Дубриницько-Малоберезнянська громада, яка, сьогодні, разом з тимчасово переміщеними жителями з різних міст України, що зареєстровані на території громади, вже висадили першу картоплю", — йдеться у повідомленні.

30 березня 2022р.

Теги: картопля, переселенці

Коментарі

Нік 01.04.2022 / 05:25:20
От молодци! Най вам Бог помогает урожаю файного ся дочекати!.

НОВИНИ: Соціо

18:12
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
» Всі новини