РНБО призупинила діяльність ОПЗЖ, Партії Шарія та інших

Рада нацбезпеки та оборони України призупиняє діяльність в Україні партій, які мають зв’язки з Російською Федерацією.

РНБО призупинила діяльність ОПЗЖ, Партії Шарія та інших

Про це йдеться у зверненні президента Володимира Зеленського.

Президент повідомив, що, враховуючи повномасштабне вторгнення Росії, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з країною-агресором.

"Діяльність політиків, спрямована на розкол чи колаборацію, не матиме успіху, але отримає жорстку відповідь.

Тому РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну, розв’язану РФ, та полтичні зв’язки, які мають низка політичних структур із цією державою, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану.

А саме: "Опозиційна платформа – За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", "Соціалістична партія України", партія "Соціалісти", "Блок Володимира Сальдо", - йдеться у повідомленні.

Мін'юст отримав доручення невідкладно "вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій".

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, раніше Зеленський підписав закон про колабораціонізм.

А ДБР пообіцяло, що жоден колаборант не втече від відповідальності.

20 березня 2022р.

Теги: війна, колаборант

Коментарі

Ужгородцю 2022-03-21 / 11:15:36
А мер у якому ряду?

Ужгородець 2022-03-20 / 22:42:04
Цікаво, у яку партію тепер запишеся мер Андріїв?

ужгородець 2022-03-20 / 14:00:32
Весь блок ОПЗЖ повинен в рядок висіти на липовій алеї Ужгорода. Міста їм там вистачить.
Пора вже зачищати Закарпаття від промосковських гнид.

правда 2022-03-20 / 13:52:39
А в Ужгороді , що буде з ОПЖ в світлі рішення РНБО. Де піде аферист Маєрчик і Ко , чи далі буде кошмарити Ужгород.

Еган 2022-03-20 / 12:17:09
До Ужгород
Ви що,їх ні в якому разі не можна відправляти на фронт,вони ж зразу перебіжать на бік ворога.А ось конфіскацію майна у них, їхніх тещ,жон,дітей провести негайно і все віддати на користь ЗСУ.А у їхні палаци поселити біженців. А вони хай спробують пожити як звичайні люди.Це вже буде для них покаранням. І ні в якому разі не дати їм втікти за кордон.Хай наш народ має задоволення плюнути тим гадам в морду.

Ужгород 2022-03-20 / 10:57:35
Чекаємо показового призову на військову службу депутатів партій, діяльність яких призупинена , так само як з Грегором. Прошу на відео зняти, як обласний воєнком буде вручати повістки спочатку депутатам облради, потім районним і міським . Іх там багато призовного віку.

Якщо заборонено 2022-03-20 / 10:52:49
Якщо заборонено діяльність,то напевно тепер і фракції опзж в облраді не буде..

Люди3 2022-03-20 / 10:45:53
Здається,в облраді депутати опзж входять в каалацію,тепер виходить,що вона розпадеться?

СВР 2022-03-20 / 09:37:16
Їх всіх і їх поплічників, які чекали тут москалів і призначення на керівні посади, треба звести до гарячих точок з бойовими діями і попривязувати до стовпів, хай гинуть від того, що накликали на нашу землю. Русини, Чубірки, Погорелови і інша шушера - будбте прокляті ви, ваші діти і внуки

Зік 2022-03-20 / 09:33:35
Вони будуть позбавлені депутатських мандатів ??????

сорри 2022-03-20 / 09:10:26
Ой, а що тепер буде з "честі не маю" облрадівським мусором Віктором Русином?!

СВР 2022-03-20 / 08:23:56
Наступним кроком буде іх ареш!!! Русин (антибіотик) і Чубірка опзж тепер вам буде не солодко і шириться така думка шо ссо видано мандат на ваше фізничне піф паф)))

правда 2022-03-20 / 08:22:09
А в Ужгороді , що буде з ОПЖ в світлі рішення РНБО. Де піде аферист Маєрчик і Ко , чи далі буде кошмарити Ужгород.

сорри 2022-03-20 / 06:45:49
А що тепер буде з депутатами від цих партій - у ВР і місцевих радах?

Ужгород 2022-03-20 / 06:38:06
Нарешті !!!!

НОВИНИ: Різне

16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
» Всі новини