За незаконний видобуток піщано-гравійної суміші зі збитками у 83,6 млн грн судитимуть службовців-"водників"

Скеровано до суду обвинувальні акти щодо службових осіб двох міжрайонних управлінь водного господарства –начальника, а також в.о. заступника начальника – за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

За незаконний видобуток піщано-гравійної суміші зі збитками у 83,6 млн грн судитимуть службовців-"водників"

За інформацією слідства, через свою халатність керівники не забезпечили належне дотримання природоохоронного законодавства, надавши місцевим підприємцям можливість виконувати роботи із нібито розчистки русел річок. До робіт їх допустили усупереч відсутності необхідних дозвільних документів. Насправді ж протягом кількох років вони незаконно видобували піщано-гравійну суміш, яку надалі реалізовували місцевому населенню.

Унаслідок протиправних дій державі завдано шкоду на 83,6 млн грн. Стосовно підприємців, яких обвинувачують у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, вже триває судовий розгляд. А підготовчі судові засідання стосовно обвинувачених посадовців відбудуться вже найближчим часом.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного Управління СБУ, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

14 березня 2022р.

Теги: суміш, видобуток, водники

Коментарі

Патріот 20.03.2022 / 21:05:55
Івегеша вже давно треба судити.Хабарник та аморальний чиновник.

правда 20.03.2022 / 08:41:35
А за Івегеша коли візьметеся. На Радванку навозив гори гравія з Зарічева.За рік збудував будинок . цілими днями бухає в ресторанах.

пішта 14.03.2022 / 18:22:19
Службовців "Водників"-в АРМІЮ в АТО..НО після Суду!

НОВИНИ: Кримінал

16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
» Всі новини