На Закарпатті знову ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

На Закрпатті знову прозвучав сигнал повітряної тривоги.

На Закарпатті знову ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

Порядок дій під час повітряної тривоги: 

- вимкніть світло; 

- перекрийте газ; 

- візьміть із собою харчові продукти, медикаменти, питну воду, документи; 

- за можливості допоможіть дійти до укриття своїм сусідам, дітям та особам похилого віку. 

Якщо поряд немає споруд для укриття – НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ. Шукайте безпечні місця у власних підвалах, заглиблених чи напівзаглиблених приміщеннях, ванних кімнатах або ставайте у дверних отворах. 

Не підходьте до вікон. Також не можна фотографувати чи знімати. 

Опинившись в укритті, за можливості ввімкніть Fm радіо на частоті 101,6, 101,9 або 107,2 МГц та виконуйте подальші вказівки обласної військової адміністрації.

14 березня 2022р.

Теги: війна, тривога

Коментарі

Сергій Вікторович 2022-03-17 / 10:45:01
В мене та у моєї матері після чергової нічної тривоги стався "КОВІд 19". (або якщо бути точніше, його виявили вдома за 2 хвилини мазків)
Припиніть будоражити людей, а краще терміново займіться облаштунком бомбосховищ! В Ужгороді їх взагалі немає!

Діана 2022-03-14 / 20:31:47
Адміне, а зараз є повітряна тривога на Закарпатті? В додатку нема, а радіо слухаю і передали, що є, але може не в нас. У Львівській області показує в мене додаток.

Евгенія 2022-03-14 / 16:48:20
28 лютого була навчальна тривога в Ужгороді!,тому і запитую що це було.А неадекватних прошу свій сарказм тримати при собі.Поставилось просте запитання,щоб розуміти як діяти вже на сьогоднішній день!!Ми всі знаемо що в Україні военний стан.І в кого е дітки,мене зрозуміють.

Ната 2022-03-14 / 15:43:09
Люди,зараз війна,ну немає ніяких учбових тривог зараз!!!!!

Славік 2022-03-14 / 14:49:19
Не може бути загальноукраїнської тривоги, в даній ситуації! Тим більше, що до тепер і не було, чи тоді знали куди буде летіти? Можна подумати, вчора знали, що у військову чатину летить. Цікавить, чому тиша і якийсь речник області, нічого не пояснює.

Віктор 2022-03-14 / 13:05:03
Загальноукраїнської тривоги не має Сигнал повітряної тривоги вмикає обласне управління цивільного захисту, яке працює в складі військових адміністрацій.Згідний навчальних тривогу теж не буває.Але в кого є малі діти той мене зрозуміє,Але є структура і моглиби населенню і розказати ,яка ситуація в області.В кожній області голова ОВА публічно пояснює ,який стан в області На Закарпатті від влади тиша.А ви за них ще застаєте

Діана 2022-03-14 / 12:31:04
У нас у країні війна і як може бути незрозуміло чому була повітряна тривога!Тривога була загальноукраїнська у всіх практично областях, коли невідомо куди точно полетять ракети! Це не просто так бо комусь захотілось прнервувати людей!

Славік 2022-03-14 / 11:43:12
Під час воєнного стану, не може бути навчальних тривог! А от на рахунок пояснення, то це так. Вже довгий час бомблять, а тривог не було, вчора в/ч під Львовом розбомбили, то тривога була не потрібна, лише за день до і день після.... А може нас просто в тонусі тримають, щоб не розслаблялися...?

Евгенія 2022-03-14 / 11:21:42
Мені теж незрозуміло чому була тривога!?Хотілось би якогось адекватного пояснення.Якщо дійсно якась загроза!,тоді людина вже буде максимально готуватись як морально так і фізично.А якщо це щось тренувальне,то це жорстоко по відношенню насам перед до діток.В мене донечка до ранку немогла заспокоїтись.Людей хоть трішечки потрібно інформувати!!!

Еган 2022-03-14 / 10:37:44
Віктор,це була загальноукраїнська тривога.Причому тут журналісти чи ОДА? Вони що вмикають її?

Віктор 2022-03-14 / 10:27:55
Хтось з відповідальних осіб роз'яснити,які були підстави вмикати повітряну тривогу на Закарпатті Ніхто навіть по телевізору не згадує про підстави або необхідність повітряної тривоги на Закарпатті бо багато мешканців каже ,,Знов учбова тривога" Може хтось з керівництва області прокоментує Інакше ще пару раз вмикань сирени і мешканці перестануть на ще реагувати і може бути біда

Адмін 2022-03-14 / 08:41:02


Евгеніє, відбій)

https://zakarpattya.net.ua/News/218684-Na-Zakarpatti-nareshti-prozvuchav-vidbii-povitrianoi-tryvohy


Олена 2022-03-14 / 08:07:25
Добре,що в старому центрі додумались сьогодні на період тривоги вимкнути вуличне освітлення.А Набережна світилася во всю! Меру УРА!

Евгенія 2022-03-14 / 08:06:30
Чи е якась інформація,стосовно повітряної тривоги?Можливо хтось знае?(

Ужгородка 2022-03-14 / 07:42:25
ОТБОЙ !!

Катя 2022-03-14 / 07:42:13
Відбій тривоги

myrnuk. 2022-03-14 / 07:37:22
То для початку весь білий дім з його працівниками "кончені ублюдки" треба спалити. І починати займатися найнеобхіднішим,бо їм на простий народ насрати...

Олена 2022-03-14 / 07:31:24
Дзвонила на гарячу лінію додатку тревога. Сказали все працюэ справно і сірена є актуальною.

Леб 2022-03-14 / 07:20:13
Що там по тривозі? Закінчилась? Може хтось щось чув??

Валерія 2022-03-14 / 06:57:22
Я вибачаюсь, а вона вже закінчилась, а то щось нічого не повідомляють

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:28
У Ясіні на Рахівщині Land Rover травмував 8-річного хлопчика, що вибіг на дорогу
11:16
Під час гасіння пожежі сміттєзвалища в Чопі виявили чоловіка з опіками
11:11
/ 1
В Ужгороді на ходу загорівся старенький УАЗ 452
22:20
/ 2
У Малому Березному Audi врізалася в стовп, водія деблокували
11:28
У понеділок у Чинадійові та Ужгороді горіли закинуті будівлі
11:16
У Виноградові в понеділок вранці згорів Volkswagen Passat
12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
» Всі новини