На Закарпатті спрацював сигнал повітряної тривоги

У деяких районах Ужгорода спрацював сигнал повітряної тривоги. Також стало відомо про спрацювання оповіщення в інших районах області

На Закарпатті спрацював сигнал повітряної тривоги

В деяких районах обласного центру Закарпаття близько 5:30 спрацювали сирени повітряної тривоги.

Про це повідомляють читачі Закарпаття онлайн.

У інших районах сирену практично не чути, або не чути зовсім.

Ведучі національного телеканалу через деякий час підтвердили про спрацювання сигналу тривоги для всієї території Закарпатської області.

Влада радить жителям сховатися у найближчих укриттях.

12 березня 2022р.

Теги: тривога

Коментарі

wikulle.4ka 2022-03-13 / 00:49:28
вул.Сільвая було чути першу але дуже тихо друга вже гучніше, встановлюйте додаток "повітряна тривога" але він не працює без інтернету!!(

krabbelig 2022-03-13 / 00:40:11
Є додаток "Повітряна тривога" на плей-маркеті. Встановіть собі на телефон, оберіть свій регіон и буде все чути.

Alex 2022-03-12 / 22:31:35
Поміняйте сигнал тривоги на замку Паланок, таке чуство що не тривога - а пилосос включили

Орбанолюбам 2022-03-12 / 21:20:15
Ви такі наївні? Орбану - вслід за москальсьим кораблем і з путіном дорога.

Екатерина 2022-03-12 / 18:35:49
А мы из Харькова с ребёнком решили хоть немного в тишине пожить в Ужгороде или что то рядом. Если есть возможность предложите жилье пожалуйста. 095 85 36 720

112 2022-03-12 / 15:46:03
Затчіть писок. Війна на вулиці, а ви всьо жалуєтеся! Треба обєднатись протів путінської чуми, а ви і дале гризитеся межи собов. Не можливо покласти гучномовці сповіщення коло каждої хижв, у кожному багатоповерховому будинку є підвал, ко вам має прийти туда поубиратиту вашому домі? Байден??? Блять. Самі сосіди зобралися і навели порядок, а не жалуватися по інтернету. І звідки простий мент може знати чи це навчальна тривога??? Блять, на вулиці війна, пойміть нарешті!!!

Карлик 2022-03-12 / 13:27:12
Melina є тг, https://t.me/zakarpatskaODA

Гага 2022-03-12 / 12:43:33
Шановні! Більш конкретно: вулиці, споруди, забули вказати координати!
Стидоба! Що за словесний понос?
Чи все таки хтось тут координує?

Nadij 2022-03-12 / 12:37:21
І запам'ятайте під час воєнного стану немає навчальної тривоги.

Гаечка 2022-03-12 / 12:36:17
У Вілоку знову церква оре

Nadij 2022-03-12 / 12:35:28
Встановіть в телефон програму Тривога і не потрібно ні дзвонів ні радіо.

Света 2022-03-12 / 11:39:26
Чи будуть в1дкрит1 для людей найкращ1 бомбосковища в обласн1й рад1. М1л1ц11 ,СБУ,Чи це т1льки для вибраних.

Алекс 2022-03-12 / 10:20:38
Раджу встановити додаток «повітряна тривога» і вибрати свій населений пункт.
У вайбері можна слідкувати за каналом «країна_інфо» там теж постять інформацію про повітряні тривоги

ДДД 2022-03-12 / 10:01:15
Питав на вокзалі у мента чи учбова тревога,відповідь шокувала:"я е..у"це нормально!!!

Рем 2022-03-12 / 09:33:18
Надіюся, все таки, що Закарпаття не будуть бомбардувати - Орбан їздив до Путіна і явно не тільки про газ ДОМОВЛЯВСЯ.

Еган 2022-03-12 / 09:24:16
Бл$ть,коли вже ці суки здохнуть ? Куди дивиться Всесвіт,Бог,Яхве,Магомет,Крішна?Невже вони там не можуть об'єднатися всі разом, щоб того чорта звергнути?

Беата 2022-03-12 / 09:12:14
На Проспекті все було чути. Церкви теж дзвонили. Але, люди повідомляють що ті сковища які наша мерія скинула, не працюють і не облаштовані. Ми сиділи в своєму підвалі. Терміново потрібно владі організувати справжні сховища плюс заїхало багато переселенців, їх теж потрібно враховувати! А не почати ремонтувати Проспект!

Район 2022-03-12 / 09:10:52
В селі Баранинці сигналу не чути

Ужгородець 2022-03-12 / 09:01:25
Краще не пишіть вулиці і важливі об'єкти в коментарях. Звертайтеся до ДСНС або ОДА. Хто знає хто коментарі може читати...

Ужгородка 2022-03-12 / 08:53:04
Ул. Л. Толстого не было слышно первую сирену (воз. тревога), вторую (отбой) уже слышно. Черте что ... :( :(

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини