"Навчимо, щоб мали професію, працевлаштуємо, щоб стали професіоналом"

Минулого тижня Ужгородський міський центр зайнятості спільно з міським управлінням освіти та міськвиконкомом провели черговий "Ярмарок професій та вакансій".

Відкриваючи його, заступник міського голови Володимир Химинець побажав усім випускникам правильного професійного самовизначення, а директор УМЦЗ Сергій Олексіюк запевнив, що всі, хто звернеться по допомогу в службу зайнястості, отримають інформацію щодо здобуття певної професії, а згодом і працевлаштування.
Ярмарок відвідало близько 1506 11-класників ЗОНІ та випускників професійно-технічних закладів, безробітних МЦЗ. інші мешканці міста й гості.
Вони мали змогу ознайомитися з розгорнутим описом професій, які користуються попитом на регіональному ринку праці, проконсультуватися у фахівців служби зайнятості, отримати поради психолога щодо вибору майбутної професії, пройти відповідне тестування, безпосередньо поспілку¬ватися з роботодавцями.
До участі в "Ярмарку професій та вакансій" були запрошені: вище комерційне училище Київського НТЕУ, професійний ліцей Закарпатської області, вище професійно-технічне училище торгівлі та технології харчування, професійний машинобудівний ліцей, Закарпатський навчальний центр підготовки та перепідготовки кадрів, УжНУ, ЗакДУ, ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика", ТОВ "Сільпо 55", ВАТ "Ужгородський турбогаз", ТОВ "Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед", ЗАТ "Єврокар", ТОВ "БК "Комфортбуд-4", ПП "Карніка", ТОВ "Завод "Конвектор" та інші.
Навчальні заклади продемонстрували свої можливості щодо підготовки майбутніх спеціалістів у різних галузях, умови вступу, вимоги до майбутніх абітурієнтів, особливості сучасних методик і методів навчання. Роботодавці та запрошені передовики виробнитцва підприємств мали змогу розповісти про основні професії, кваліфікаційні вимоги до тої чи іншої професії, а також можливість проходження навчання безпо¬середньо на робочому місці з майбутнім працевлаштуванням, умови праці, можливості професійного та кар'єрного зростання тощо. Запропоновано 890 вакансій, у тому числі 147 для осіб із обмеженими фізичними можливостями.

Інна Остапенко, заст-к начальника відділу взаємодії з роботодавцями УМЦЗ
17 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:54
/ 1
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 3
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 10
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
» Всі новини