Реєстр вимушених переселенців працюватиме в Ужгородській міськраді

Реєстр вимушених переселенців працюватиме у департаменті соціальної політики Ужгородської міської ради. Його розробили директор із програмної розробки компанії DataRobot Олександр Баган, інженер із розробки користувальницьких інтерфейсів цієї компанії Владислав Вовк, а також головний розробник компанії Draftkings Дмитро Кутовий разом із колегами з ІТ-сфери.

Реєстр вимушених переселенців працюватиме в Ужгородській міськраді

Як розповіли сьогодні розробники на зустрічі у міській раді, під час поселення вимушених переселенців записували у гугл-таблиці, але це не дуже зручно, бо дуже багато людей одночасно робити це не могли. Тому першочергово потрібно було створити систему, яка зможе записувати багато даних, які вводитимуть багато людей і щоб при цьому не виникало програмних конфліктів. Далі додалися інші потреби: надання гуманітарної допомоги, пошук родичів чи знайомих.

Програма локальна, працюватиме в Ужгородській міській раді, доступ матимуть лише працівники міськради та керівники закладів, де тимчасово розміщуються переселенці. Вона дає змогу бачити, кому надали допомогу, яку, скільки разів, приміром, обліковувати видачу талонів на харчування.

Зараз розробляється функція пошуку родинних зв’язків – якщо люди звертаються, можна буде подивитися, чи заселялися їхні рідні або ж друзі в Ужгороді. Скажімо, якщо хтось заїжджає наступного дня після поселення знайомих, то можна буде одразу побачити: ось цю людину шукали. У розробці й опція переселення людей, тобто актуальна інформація про вільні місця у соціальних помешканнях.

Програму вдосконалюватимуть залежно від потреб, які виникатимуть при використанні.

09 березня 2022р.

Теги: реєстр, переселенці

НОВИНИ: Соціо

20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
/ 1
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини