В Ужгороді та Мукачеві о 18:00 лунатимуть сирени

Про таке на брифінгу повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

В Ужгороді та Мукачеві о 18:00 лунатимуть сирени

За його словами, таке рішення прийнято з навчальною метою.

У такий спосіб відпрацьовуватимуться маршрути слідування в разі повітряної тривоги.

Управління цивільного захисту Закарпатської обласної військової адміністрації повідомляє, що у зв’язку із введенням у країні військового стану, 28 лютого 2022 року о 18.00 буде здійснено комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, радіо). 

Перевірку буде здійснено на території міста Ужгорода та міста Мукачева, під час перевірки будуть вмикатися бойові та навчальні сигнали. Просимо всіх мешканців на практиці виконати всі заходи для укриття у захисних спорудах.

Вимкніть світло, перекрийте газ, візьміть із собою харчі, медикаменти, питну воду, документи. За можливості допоможіть дійти до укриття своїм сусідам, дітям та особам похилого віку.

Якщо поряд із Вами немає споруд для укриття – НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ, укривайтесь у власних підвалах, заглиблених чи напівзаглиблених приміщеннях або у ванних кімнатах, у крайньому випадку станьте у дверних пройомах.

Не підходьте до вікон, не проводьте фотографування та відеозйомку, оберніться спиною до вікон. 

Зайнявши місце в укритті, за можливості ввімкніть Fm радіо на частоті 101,6, 101,9 або 107,2 МГц та дійте згідно подальших вказівок військової адміністрації.

28 лютого 2022р.

Теги: сирени, навчання

Коментарі

Олександр 01.03.2022 / 22:01:37
В Росвигові, практично не чути сирену і це спальний район де найбільше людей. Де ця сирена знаходиться, в Ратуші?

Ужгород 01.03.2022 / 06:54:53
Позорище влоді Ужгорода. Сирену чути із зачиненими вікнами не було. Виходить, що владі міста Ужгород насрати на мешканців

НОВИНИ: Соціо

12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 3
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини