На Закарпатті чоловіки-переселенці віком від 18 до 60 років протягом доби по прибутті мають стати на облік

Усі чоловіки віком від 18 до 60, які прибули з інших областей як вимушено переміщені особи, повинні не пізніше 24 годин після прибуття на територію Закарпаття з’явитися у центр комплектування і стати на облік.

На Закарпатті чоловіки-переселенці віком від 18 до 60 років протягом доби по прибутті мають стати на облік

Про це повідомив голова Закарпатської військової адміністрації Віктор Микита. 

Відповідне розпорядження буде підписано ним  завтра.

"Ми надаємо притулок Вашим жінкам, матерям та дітям. Захищати ж їх буде кожен, хто несе службу у складі бригади ТрО нашого регіону.

Упевнений, що у той час, коли закарпатські сини та доньки б’ють ворога на усій лінії фронту, чоловіки, що вимушено перемістилися з гарячих точок, з честю захищатимуть від ворога нашу область та свої сім’ї.

Ми переможемо, ми на своїй землі!
Слава Україні!

Героям слава!", - написав голова Закарпатської ВА.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнна Закарпатті затримали трьох чоловіків, що намагалися втекти з країни, попри воєнний стан.

 

26 лютого 2022р.

Теги: війна, переселенці, облік

Коментарі

Яруха 2022-03-26 / 17:43:21
Шановні громадяни, я з донькою вимушено переїхали на Закарпаття, в нашому корпусі готелю переховуються 3 молоді величезні чоловіка років до 40 зі своїми сім‘ями! В їхніх регіонах немає активних бойових дій, вони вирішили відсидіти до кращих часів! Нахабно себе поводять, їдять, п‘ють! На мій погляд, це по-перше не справедливо по відношенню до молодих захисників та тих чоловіків, які залишилися боронити території від російських загарбників! Під скажіть будь ласка, куди можна звернутися щодо таких нахаб в Закарпатській області?

Ангеліна 2022-03-02 / 17:12:24
Так, розбіжалися, хіба насильно їх відвезти. По всім Закарпатським курортами відсиджуються. Наприклад: В Бель рояль, що в Лісарні, навіть не впустили, щоб з'ясувати, скільки там чоловіків. Що то за контролери?! Цілий готель наглими пиками забитий

Люда 2022-02-28 / 17:38:07
Нехай на КПп в Нижніх воротах не впускають в Закарпаття чоловіків з інших регіонів. Дітей і жінок пересадити в автобуси, а їх назад відправити захищати країну.

Ужгород 2022-02-28 / 10:08:51
Шановні чоловіки! Не прикривайтеся своїми жінками, маленькими дітьми, повірте, всіх ваших дружин, сестер, матерів ніхто не залишить на вулиці, всім їм допомагають та будуть допомагати місцеві мешканці. А ви будь ласка виконуйте свій обов’язок перед державою! Ми всі єдині , тому повертайтесь до своїх домівок та займайтесь допомогою волонтерам, теробороні, є безліч напрямків, де потрібна ваша допомога! Ми єдина Україна ! Слава Нашим збройним силам! Слава Україні!

Євген 2022-02-28 / 08:42:27
І треба боротися вірно з тими щурами, як каже Ужгород які вивозять чоловіків за кордон, з тими хто наживається на горі біжінців, хто провокує в інформаційному просторі. Єднаємось Брати та Сестри, це перший крок до Нашої Перемоги, Слава Україні!

Євген 2022-02-28 / 08:36:05
Давайте всі разом розміщувати дітей та матерів та разом ідти пліч опліч на захист, а ні Ви йдіть, а ми ж местні ми тут підождем в теплих своїх турбазах, ще і заробим на вас, ні ви вже сьогодні будете вілповідати, всі готелі булуть на гугл карті помічені з умовами та цінами по яким ви розміщуєте бідінців, ось і вспливе все гімно, якн прикриаається рілним кражм, а Ваши матері хай по підвалах сидять бо Ви ж з Харкова так ви з братами розмовляєте? Цьго Вам ніхто не дозволяв і хто бидло покаже час і статистичні данні.

Євген 2022-02-28 / 08:14:40
Хто каже бидлота на біжінців брати, діти яких гинуть в Харкові чі Київі повинні ідти под трибунал воєнного часу. Є Україна єдина та неподільна, який твій край, курва?! Допомогайте всім, бо покаєтесь. Батько Наш Бандера, Україна мати! Дніпро з Вами

Євген 2022-02-28 / 08:02:15
Шановні браття та сестри ми повинні єднатися зараз бо ворог по-перше нас хоче роз'єднати. Багато чув і раніше чього ви сюли приїхали наприклад на відпочинок, а у кого я повинен питати, щоб бути в своїй кїні.
Прошу всіх громадян єднатися та допомогати, бо багато людей бескоштовно дають житло, а деякі, координати яких скоро будуть вже доступні всім, наживаються на братах та сестрах кажучи 1000 грн з людини

Марія 2022-02-28 / 07:01:00
Що значить вони будуть захищати наш край, наш край мають захищати наші чоловіки, а цю бидлоту гнати по місту прописки нехай захищають свої домівки. І як хтось пише зо в них не має божої підготовки, скажіть будь ласка а в хлопців 18-19 років які туди їдуть є бойова підготовка, гнати геть щоб місцеві не робили біди бо самі будуть цю бидлоту ловити, бити і гнати..

Рам 2022-02-27 / 22:13:03
Всім доброго вечора. Перш за все не потрібно робити висновки лише від побачених номерних знаків. Ми з дружиною і новонародженою дитиною маємо київські номери на автомобілі, хоча жили там 2 місяці, а самі родом з Черкас, де зараз все тихо. До уваги: зараз реєстрація автомобілів відбувається не за пропискою, а за місце знаходженням людини. Потрібно бути уважними в цьому плані. Тому що навіть на «джипі» із закарпатськими номерами може бути мешканець Києва, або Харкова! Жорстокість наразі і так переповнює нашу країну.

Ужгород 2022-02-27 / 22:00:58
Ніхто не каже про сім’ї з дітьми, які дійсно страждають від цієї війни. Ми всім їм співчуваємо! Мова йде про тих чоловіків, які приїжджають на крутих тачках і переховуються тут !

Світлана 2022-02-27 / 20:17:48
Люди втратили свої домівки. Які тікали від бомбардувань, які не мають жодної воєнної підготовки. Ви вважаєте, що вони мають йти воюват, навчитись за 1 день тому чого вчать роки, і піти зловити пару куль. Ви нічим не краще за Путіна який відправив молодих хлопців як пушичне м’ясо.

Нік 2022-02-27 / 20:04:54
Що скажете робити тим хто тікав з Гостомелю та Ірпіні ?
Тим хто залишився без будинків . Ви байдужі щури . У центральній Україні так з донечанами не чинили в 14му. Це лицемірство, бої не над вашими дахами , ви тут тихенько сидете і кудахчите як тепер вас " притисняють " .
Ви ділите Україну та українців, як і на сході ті півні , а інші страждають від вашої тупісті. Вас бовдурів і війна не виправить

Ужгород 2022-02-27 / 19:42:45
У місті куча тачок с бидлом, яке зрулило з Київа відсижуватися! Зупиняйте їх, ставте на облік та повертайте боронити нашу країну! Народного депутата від фракції "Слуга народу" Миколи Тищенка помітили у кафе на Закарпатті. Це при тому, що раніше спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук закликав парламентарів не покидати Київ. Ганьба!

Нотіка 2022-02-27 / 18:43:18
Нехай захищають свої домівки. А наш край є кому захищати. Гнати бугаїв звідси!!!

до всіх... 2022-02-27 / 15:24:53
Єдік ПРАВ на 210000%!-Бо треба НЕ ЗАСЕЛЯТИ Цих мажорів з Києва до Мажор з Закарпаття Мегели-А СПЕРШУ ПОСТАВИТИ Цих Мажорів з Києва на ОБЛІК В ВОЄНКОМАТ-І ЯКЩО ТРЕБА-та нге у ТерОборону В Закарпатті-А ТУДИ-ДО СЕБЕ СВОЮ ЗЕМЛЮ ЗАХИЩАТИ!-А п.Мегела То Продажнийф чоловік-Лвіз У ВЛАДУ Колись-НЕ ДАЙ БОГ!-В Готелі при ВІЙНІ -ЙОМУ ГРОШІ не ПАХНУТЬ от Кого от Бариги чи Афера чи Злодія-АБИ ГРОШІ!(*Шоб ЦІ МАЖОРИ -ще НЕ НАРОБИЛИ В НАС ТУТ-Ділов..?

Вася 2022-02-27 / 13:00:29
Киевские крысы решили,что им в очередной раз кто-то что-то должен Как они будут служить в теробороне Закарпатья, если они бросили свои дома в панике?Гоните подсрачниками их домой!

Едік 2022-02-27 / 12:34:38
Море мажорів з києва в Камелоті в Мегели.

пенсіонер 2022-02-27 / 11:06:09
Хлопці відслідковуйте турбази, приватні готелі, відправляйте східну бикоту на фронт, хай свої будинки те свою землю захищають. А ні, спаліть їм автомобілі і набийте єб.... Не повинні лише вояки 128-ї та "Карпатської січі" гинути, а це бидло буде тут відсижуватися.

ужгородець 2022-02-27 / 10:45:36
В Ужгород наїхало здорових БИКІВ відсиджуватися в теплих хатах !!! Чому ми маємо їх обороняти,ПРИЙМІТЬ МІРИ !!!

НОВИНИ: Соціо

21:58
/ 2
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади